Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Anda 21:23, 11 maj 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33531
U Ciebie wczesne lato jak i u mnie. No dobra, u mnie bzy już przekwitają
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mgduska 21:37, 11 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
galgAsia napisał(a)
Zapraszam na wątek, żebyś nie musiała tylko wierzyć Mój Guernsey jest z 2 maja


Byłam, widziałam. W innym kraju mieszkam, albo mi się koło podbiegunowe zsunęło.
Ale nie ma co płakać, jak dla mnie wiosna może trwać pół roku
____________________
Sałatka pokrzywowa
Gosialuk 23:23, 11 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5274
Malowałaś?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
antracyt 07:14, 12 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
mirkaka napisał(a)
Smardze i u mnie kiedyś były jednego roku, potem już nigdy więcej się nie powtórzyły.
Przyszłam żeby zobaczyć Twojego derenia, cofam się ale jeszcze nie trafiłam na zdjęcie

Specjalnie dla Ciebie
To tylko jeden kwiatek
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 07:19, 12 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
tulucy napisał(a)
Co to za ściana?????

Ściana jest "stara", ale kolor nowy . To okolice hamakowej. W weekend planuję tam jeszcze drugie mini oczko dodać. W całym ogrodzie lista prac do zrobienia na wczoraj zwiększa się lawinowo, a ja się biorę za nowości. Czy to normalne?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 07:23, 12 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
Anda napisał(a)
U Ciebie wczesne lato jak i u mnie. No dobra, u mnie bzy już przekwitają

Temperatura też taka sama...dzisiaj na szczęście odrobinę chłodniej
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 07:51, 12 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
Gosialuk napisał(a)
Malowałaś?

Malowałam
Głowiłam się nad kolorem i rozmieszczeniem go na płocie. Ostatecznie stanęło na "rozmytym" antracycie tylko na poprzecznych listewkach. Bardzo mi się efekt końcowy podoba, nienachalny, wpasowujący się w otoczenie Teraz zostało mi dopracować dół: ogarnąć nasadzenia(wczorajsze roszady) i nowe oczko. Muszę to w weekend zrobić, bo rośliny wodne już zamówione.
Przy okazji przesadzanek chyba uśmierciłam czekoladowego sadźca. Wyglądał na martwego, więc zaczęłam go na siłę z ziemi wyciągać. Odłamałam połowę suchego , a resztę musiałam przy pomocy szpadla wyciągać. Okazało się, że ta reszta żyje i wypuszcza nowe pędy(ukryte jeszcze głęboko w ziemi). Posadziłam te zmaltretowane resztki w nowym miejscu. Mimo wszystko trzymam za nie kciuki.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 08:11, 12 maj 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
antracyt napisał(a)

Ściana jest "stara", ale kolor nowy . To okolice hamakowej. W weekend planuję tam jeszcze drugie mini oczko dodać. W całym ogrodzie lista prac do zrobienia na wczoraj zwiększa się lawinowo, a ja się biorę za nowości. Czy to normalne?

Tak
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
antracyt 08:20, 12 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 08:32, 12 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Jasne, że tak Nowe jest zawsze ciekawsze, to co jest - wiadomo jakie jest i będzie, a nowe to zagadka, niespodzianka, jak prezent. Dlatego przecież ciągle coś zmieniamy, żeby stare było nowym, nie starym
Ściana wyszła bardzo fajnie i jest bardzo ładnym tłem dla roślin.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies