Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 09:57, 13 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Asiu, hamakowa całościowo Kiedy mi maliniak i derenie jadalne podrosną i zasłonią suszarkę? Mam nadzieję, że tego doczekam O całej reszcie już nie wspomnę...ćwiczę cierpliwość, ćwiczę cierpliwość...ale jakoś kiepsko mi idzie

Na koniec pierwszy czosnek

Oby Wasz piątek 13tego był mniej obfity w "atrakcje" niż mój
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
April 10:06, 13 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10213
Piękne dereniowe listki. Skąd się takie fioletowe wzięły? Nigdy nie widziałam żeby miały takie.
Moje hiacyntowce też w pąkach. Nie mogę się doczekać.
Ścianka jak nowa po pomalowaniu. Bardzo lubię takie tło dla roślin. Super podkreśla zieleń
____________________
April April podbija las Mazowsze
tulucy 10:07, 13 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12898
Ja lubię piątki trzynastego
Świat w różowym kolorze
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Mgduska 10:28, 13 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Mnie cieszy, że jest piątek, w dodatku słoneczny, a tydzień miałam (mam jeszcze)ciężki, więc jest to światełko w tunelu
Okolice drewutni masz piękne, uwielbiam drewno, ono tak pięknie komponuje się z zielenią i wszystkie liście mi się podobają, i leszczyny i derenia Ja derenia kupiłam właściwie dla liści
A gillenii nie lubię, albo ona mojego ogrodu - dopiero się wychyla, ma jakieś 4 mm, dobrze,że pamiętam, że to ona, bo już dawno bym wypieliła.
Fajnie, bogato zaczyna się robić na rabatach
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 11:35, 13 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Kasya napisał(a)
Kurcze… czemu moje hiacyntowce nie kwitna
A 2 golenie z 4 gdzieś przepadły, rosną tylko 2

Tez bardzo lubie listki derenia

Może cebulki były za małe? Kiedy je sadziłaś?

Zauważyłam, że gillenia mocno reaguje na braki wody, może dlatego 2 nie wyszły?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:42, 13 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
April napisał(a)
Piękne dereniowe listki. Skąd się takie fioletowe wzięły? Nigdy nie widziałam żeby miały takie.
Moje hiacyntowce też w pąkach. Nie mogę się doczekać.
Ścianka jak nowa po pomalowaniu. Bardzo lubię takie tło dla roślin. Super podkreśla zieleń

Fioletowe listki na dereniu czy na leszczynie? Leszczyna, to chyba taka odmiana. Kupiłam kiedyś w markecie budowlanym w stanie bezlistnym i takie coś się trafiło Nawet nie pamiętam, czy taka miała być. Nie przyrasta zbyt nachalnie, pewnie ma za sucho, ale liczę, ze kiedyś się za siebie weźmie. A dereń to po prostu gatunek(taki kupiłam), nie wiem czy to norma, że takie odcienie na nowych listkach łapie, ale w zeszłym roku też tak miał.

Ścianka w nowym wydaniu bardzo cieszy. Wyszła idealnie taka, jak sobie wymyśliłam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:46, 13 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
tulucy napisał(a)
Ja lubię piątki trzynastego
Świat w różowym kolorze

To może przy okazji przejmiesz moją pękniętą przednią szybę w samochodzie i braki prądu oraz internetu uniemożliwiające pracę Nie jestem przesądna, ale jak mi po tym wszystkim czarny kot przebiegł drogę, to się lekko wystraszyłam i jakoś różu nie widzę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:50, 13 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Mgduska napisał(a)
Mnie cieszy, że jest piątek, w dodatku słoneczny, a tydzień miałam (mam jeszcze)ciężki, więc jest to światełko w tunelu
Okolice drewutni masz piękne, uwielbiam drewno, ono tak pięknie komponuje się z zielenią i wszystkie liście mi się podobają, i leszczyny i derenia Ja derenia kupiłam właściwie dla liści
A gillenii nie lubię, albo ona mojego ogrodu - dopiero się wychyla, ma jakieś 4 mm, dobrze,że pamiętam, że to ona, bo już dawno bym wypieliła.
Fajnie, bogato zaczyna się robić na rabatach

Ja będę weekendować z pracą przy komputerze. Wolałabym do tego porządny deszcze zamiast słońca, ale Tobie tego nie życzę
A gillenię masz w słońcu i czy w nogach ma sucho? Myślę, że gdzieś przy oczku by się u Ciebie sprawdziła.
Zieleń roślin + drewno to super połączenie, no i oczywiście antracyt do tego
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:58, 13 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Ja wiem, że nie jest ładnie tak się ciągle chwalić i pewnie zaraz przestaniecie mnie lubić... no ale muszę, nic nie poradzę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 13:38, 13 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Chwal się, chwal, inaczej co byśmy tu oglądali?
Ja mam kwiatki na pomidorach, ale pomidory jeszcze w domu, dopiero w weekend będę sadzić. A dalie mam wyjątkowo małe jednak, w zeszłym roku większe sadziłam do gruntu. Ale co tam, dostaną nową rabatkę, nadrobią
Gillenię mam po północnej stronie domu, więc nie ma nadmiaru słońca, niedobór wody jeśli już, ale nie zaraz sucho, bo podlewam. Coś się nie może wykluć.
A która dalia taka wyrywna?
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies