Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 11:22, 08 sie 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11567
Bałagan wiejski
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Helen 11:28, 08 sie 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8281
Tez mnie dopadła niemoc ogrodowa i domowa.
Okna tak brudne, że trudno coś zobaczyć.
Dalie cudne i w pięknych kolorach
____________________
Helen - Hortensjowo
antracyt 11:30, 08 sie 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11567
Bałagan okołorabatowy
na poletku truskawkowym rządzi koper z werbeną...

a na leśnej wysiało się winogrono...

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:34, 08 sie 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11567
Ten bałagan bardzo lubię - okolice tarasu i Cafe z sadzonek w donicy z pierwszym kwiatem


Koniec
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:37, 08 sie 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11567
Helen napisał(a)
Tez mnie dopadła niemoc ogrodowa i domowa.
Okna tak brudne, że trudno coś zobaczyć.
Dalie cudne i w pięknych kolorach

Domową niemoc musiałam przemóc i nawet okna w salonie umyłam(żeby widoczność poprawić), bo miałam weekendowy nalot gości
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kokesz 12:32, 08 sie 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
Helen napisał(a)
Tez mnie dopadła niemoc ogrodowa i domowa.
Okna tak brudne, że trudno coś zobaczyć.
Dalie cudne i w pięknych kolorach


Hehehe
W sierpniu z reguły też mnie taka niemoc dopada
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Martka 00:29, 09 sie 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
antracyt napisał(a)


Jak cudnie wygląda ten zestaw. Za rudbekią to pęcherznica?
Niemoc ... myślę, że za ogrodem dobrze jest czasem zatęsknić...... To pomaga. Susza i temperatury robią swoje i pogłębiają niemoc, oczywiście, wszystkie nas trapi w głębi duszy pytanie, jak to będzie dalej.
Ja też stanęłam w miejscu, jeśli chodzi o nowe rabaty i prace, dumam, rozważam, a czasem udaję, że nie mam już nic do zrobienia w tym jednym rogu... i może nawet zostawię te prace na przyszły rok, by nacieszyć się trochę ogrodem...? Sezon zaczyna się kurczyć.
Zuzko, czy znasz z insta ogrodnika, który się zwie Mathias Emil? Jego miłość do ogrodu, dalii i bukietów uwielbiam podglądać. Wasze ogrodowe poczynania mają wiele wspólnego, dlatego podrzucam Z niby-bałaganu wiejskiego wyłaniają się bardzo czytelne kompozycje, klarowne struktury. Ekstra!





Agatorek 01:04, 09 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Helen napisał(a)
Tez mnie dopadła niemoc ogrodowa i domowa.
Okna tak brudne, że trudno coś zobaczyć.
Dalie cudne i w pięknych kolorach


Haha, mam tak samo. Nic mi się nie chce. Mój „dzień lenia” niebezpiecznie się przedłuża do tygodnia, a może i będzie dłuższy .

Ps. Zuza, ładne te Twoje bałaganiki
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
antracyt 11:30, 09 sie 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11567
Martka napisał(a)

Jak cudnie wygląda ten zestaw. Za rudbekią to pęcherznica?
Niemoc ... myślę, że za ogrodem dobrze jest czasem zatęsknić...... To pomaga. Susza i temperatury robią swoje i pogłębiają niemoc, oczywiście, wszystkie nas trapi w głębi duszy pytanie, jak to będzie dalej.
Ja też stanęłam w miejscu, jeśli chodzi o nowe rabaty i prace, dumam, rozważam, a czasem udaję, że nie mam już nic do zrobienia w tym jednym rogu... i może nawet zostawię te prace na przyszły rok, by nacieszyć się trochę ogrodem...? Sezon zaczyna się kurczyć.
Zuzko, czy znasz z insta ogrodnika, który się zwie Mathias Emil? Jego miłość do ogrodu, dalii i bukietów uwielbiam podglądać. Wasze ogrodowe poczynania mają wiele wspólnego, dlatego podrzucam Z niby-bałaganu wiejskiego wyłaniają się bardzo czytelne kompozycje, klarowne struktury. Ekstra!

Tak to rudbekia z pęcherznicą.

Jeżeli chodzi o urlop od ogrodu, to w moim wypadku mógłby jedynie pogłębić niechęć do prac wszelakich. Gdyby ilość chwastów jeszcze się powiększyła, to dopiero by mi ręce opadły. Jestem na etapie nadmiaru rabat do ogarnięcia(+ oczywiście obawy o braki wodne). Przydałby mi się pomocnik, któremu wyznaczałabym zadania i spokojnie planowała nowe realizacje i drugi do koszenia, bo mężaty też w niedoczasie i nawet jak skosi to strasznie niedokładnie i wkurza mnie to. No i jeszcze jeden tylko do warzyw i owoców. Tak, trzech pomocników to byłaby najlepsza opcja

Cytowanego ogrodnika nie znałam, ale już zaczęłam obserwować Kilka zdjęć bardzo mi się spodobało.

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:31, 09 sie 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11567
Agatorek napisał(a)


Haha, mam tak samo. Nic mi się nie chce. Mój „dzień lenia” niebezpiecznie się przedłuża do tygodnia, a może i będzie dłuższy .

Ps. Zuza, ładne te Twoje bałaganiki

Na zdjęciach może i ładny
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies