Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 09:28, 07 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Wiolka5_7 napisał(a)
Boski prezent!
Też mam w planie taki od dłuższego czasu, może za rok ???

Mój mi po głowie kołatał od dobrych kilku lat.
Czekam na to czym się pochwalisz w przyszłym roku
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:41, 07 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Magara napisał(a)
Trzeba sobie sprawiać przyjemności Ale to chyba dobrze przedmikołajkowy prezent bo już nieźle się prezentuje
I ja proszę o objaśnienie Czemu rosa rugosa i jeżyna???

Prezent idealnie mikołajkowy, tylko zdjęcie zrobione zaraz po i przy dobrym świetle, dlatego żadnych podrażnień nie widać. Zresztą, dzisiaj też się fajnie prezentuje To mój pierwszy i do końca nie wiem jak będzie się skóra zachowywać podczas gojenia, ale na razie jest ok.

Jeżeli chodzi o motyw, to Ty się pytasz dlaczego mam różę na ręce? Chyba musisz jeszcze raz mój wątek przejrzeć Tak serio, to bez wdawania się w szczegóły, myślę że obie te rośliny bardzo do mnie pasują
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
olciamanolcia 09:42, 07 gru 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6793
antracyt napisał(a)
Dziewczyny, mam nadzieję że się nie obrazicie, ale odpowiem troszkę później. Teraz muszę się Wam pochwalić jaki sobie prezent na Mikołajki zrobiłam Chodził za mną od bardzo dawna, ale jakoś zawsze coś na drodze stało.



Ja pitole - fajny Tez mam kilka teraz będę robić …. Buldożka ❤️
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
antracyt 09:42, 07 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
nyna76 napisał(a)
Zuza - prezent wymiata. Brawo.



Dzięki
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:43, 07 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Kokesz napisał(a)
Fajny znajac siebie, nie mogłabym się zdecydować co sobie wytatuować

Haha, ja w tej kwestii dylematów za bardzo nie miałam, ale wybór stylu to już zupełnie inna bajka
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:49, 07 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
olciamanolcia napisał(a)



Ja pitole - fajny Tez mam kilka teraz będę robić …. Buldożka ❤️

Mój jest pierwszy, ale babki w studio się śmiały, że raczej nie ostani i koniecznie (na początek) trzeba coś na drugie przedramię, w ramach symetrii zrobić
Jak już buldożek się pojawi to koniecznie się pochwal. Też miałam myśl, żeby po stracie ukochanego bulka jakoś go upamiętnić, stanęło na grafice (a nawet kilku).
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Agatorek 11:30, 07 gru 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Ale piękny tatuaż !
Naprawdę super

Zuza, wiesz, czasami jest tak, że od razu chce się następny. Nie musi być symetryczny .
Ja swój pierwszy (też mam kwiatowy, tyle że różany ) zrobiłam jakieś 1,5 roku temu. Zaraz po tym chciałam robić kolejny, ale do tej pory nie zrobiłam. Może w przyszłym roku .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 11:33, 07 gru 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Podsumowanie peoniowe i różane w końcu obejrzałam (jestem trochę do tylu z fotkami, zresztą z tematami też ). Różanka jest świetna! W ogóle bardzo lubię takie rabaty, które po prostu kipią i nie ma gdzie nawet palca wetknąć .

Bądź mi się podoba też ten widok

antracyt napisał(a)
Pod koniec czerwca do gry wchodzą miskanty i krwiściągi, sąsiedzi przestają być widoczni,
w lipcu przejście na nową część zaczyna wyglądać tajemniczo.



____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
antracyt 15:43, 07 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Agatorek napisał(a)
Ale piękny tatuaż !
Naprawdę super

Zuza, wiesz, czasami jest tak, że od razu chce się następny. Nie musi być symetryczny .
Ja swój pierwszy (też mam kwiatowy, tyle że różany ) zrobiłam jakieś 1,5 roku temu. Zaraz po tym chciałam robić kolejny, ale do tej pory nie zrobiłam. Może w przyszłym roku .

Ja się raczej spieszyć nie zamierzam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 15:45, 07 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Agatorek napisał(a)
Podsumowanie peoniowe i różane w końcu obejrzałam (jestem trochę do tylu z fotkami, zresztą z tematami też ). Różanka jest świetna! W ogóle bardzo lubię takie rabaty, które po prostu kipią i nie ma gdzie nawet palca wetknąć .

Bądź mi się podoba też ten widok


Aga, ja uwielbiam bujne rabaty. Są super również ze względów praktycznych, chwasty nie mają szans
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies