Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Magara 23:08, 07 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6374
antracyt napisał(a)


Jeżeli chodzi o motyw, to Ty się pytasz dlaczego mam różę na ręce? Chyba musisz jeszcze raz mój wątek przejrzeć Tak serio, to bez wdawania się w szczegóły, myślę że obie te rośliny bardzo do mnie pasują

Róża mnie absolutnie nie zdziwiła, ze zwykłej babskiej ciekawskości zapytałam czemu akurat rosa rugosa?
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 08:23, 08 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Dagmara, to wariacje na temat całkiem innej różanej dzikuski, ale jeżeli przypomina Ci rugosę to też dobrze Dzikuski o wiele bardziej do mnie pasują niż piękności odmianowe
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:17, 08 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Trochę aktualnych zdjęć.
Dzisiaj posypuje śniegiem, nie w nadmiarze, tylko spokojnie, dużymi płatkami. Jak dla mnie, tak może zostać do Świąt

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:29, 08 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395

Koniec
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 11:30, 08 gru 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Pięknie przyprószyło Owoce róży świetnie wyglądają w śniegu.
Obejrzałam Twoje podsumowanie. Napracowałaś się ale efekt jest wspaniały.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
antracyt 12:18, 08 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Ewo, jak miło Cię widzieć Stęskniłam się za Tobą i Twoimi zdjęciami.

ps. temperatura gwałtownie podskoczyła i już jest po śniegu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
sylwia_slomc... 20:04, 08 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
antracyt napisał(a)
Trochę aktualnych zdjęć.
Dzisiaj posypuje śniegiem, nie w nadmiarze, tylko spokojnie, dużymi płatkami. Jak dla mnie, tak może zostać do Świąt


Białe Święta to ostatnio nasze marzenie, od kilku lat szaro buro u nas w tym czasie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magara 00:04, 09 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6374
antracyt napisał(a)
Dagmara, to wariacje na temat całkiem innej różanej dzikuski, ale jeżeli przypomina Ci rugosę to też dobrze Dzikuski o wiele bardziej do mnie pasują niż piękności odmianowe

No dobra - moja ciekawość została zaspokojona i tematu już nie drążę
O tatuażu nigdy nie myślałam. Byłam świadkiem jak Małżonek robił, a ma jeden, jedyny - wielki (w mojej ocenie), ale symboliczny i dla niego ważny. Tyle godzin bym nie wytrzymała w jednej pozycji, za nic, za żadną nagrodę Mój Pasierb - oceniam, że w 10 procentach pokryty obrazkami i każdy kawałek ma uzasadnienie, też mnie namawia, Mówi, że to radość. Ale mnie jakoś nie ciągnie

A Małżonka swojego pozdrów
Jeżeli tatuaż oddaje Twój charakter i osobowość - to ma ów Małżonek zapewnione ciekawe życie z taką Fajną Kobietą Odmianowa i sztampowa to Ty na pewno nie jesteś, mimo kolców, albo nawet wbrew nim
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 08:56, 09 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
sylwia_slomczewska napisał(a)

Białe Święta to ostatnio nasze marzenie, od kilku lat szaro buro u nas w tym czasie.

Sylwia, nie wiem jak na Święta, ale u Was to już od niedzieli ma być porządnie biało.
U mnie biel już tylko na zdjęciach została... bardzo krótki to był powiew nadchodzącej zimy.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:02, 09 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Magara napisał(a)

No dobra - moja ciekawość została zaspokojona i tematu już nie drążę
O tatuażu nigdy nie myślałam. Byłam świadkiem jak Małżonek robił, a ma jeden, jedyny - wielki (w mojej ocenie), ale symboliczny i dla niego ważny. Tyle godzin bym nie wytrzymała w jednej pozycji, za nic, za żadną nagrodę Mój Pasierb - oceniam, że w 10 procentach pokryty obrazkami i każdy kawałek ma uzasadnienie, też mnie namawia, Mówi, że to radość. Ale mnie jakoś nie ciągnie

A Małżonka swojego pozdrów
Jeżeli tatuaż oddaje Twój charakter i osobowość - to ma ów Małżonek zapewnione ciekawe życie z taką Fajną Kobietą Odmianowa i sztampowa to Ty na pewno nie jesteś, mimo kolców, albo nawet wbrew nim

Magara
To jeszcze tylko dodam, że mężaty do końca nie wiedział co będę na ręce miała i żartował sobie, że czeka na jego imię + napis LOVE i serce ze strzałą. Kiedy w końcu zobaczył efekt końcowy udał rozczarowanego, że imienia brak, ale go pocieszyłam, że jest, tylko wytatuowane pod różą
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies