Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Agatorek 14:13, 19 sty 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
antracyt napisał(a)

Wydaje mi się, że Diane z tych późniejszych. Pewnie tak jak Ty czeka na poprawę pogody


Mam nadzieję . Na razie ma takie niby kulki na gałązkach (zrobiłam foto i wstawiłam u siebie).

Aleś zapodała soczystości, ehh. W sumie dziś by było fajnie coś porobić, bo zero wiatru. Ale jeszcze jak dla mnie trochę za mokro i za zimno (2,5 st na plusie).
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
April 14:36, 19 sty 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10180
Zuza, zaskoczyły mnie twoje oczary i pędem pobiegłam sprawdzić co z moimi. Jelena też kwitnie, nie tak spektakularnie jak twoja, niestety, ale jednak. Westerstede zaczyna. Teraz sobie przypomniałam że mam gdzieś jeszcze Feuerzauber zadołowany, bo nie zdążyłam posadzić. Mus poszukać, będzie wiadomo czy nie ukatrupiłam...
Świetny ten jaśminowiec, nie znałam gościa. Teraz takie kolorki to bardzo potrzebne
____________________
April April podbija las Mazowsze
Alija 16:14, 19 sty 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8757
antracyt napisał(a)
Dla wszystkich Królowych jeszcze odrobina majowej, soczystej zieloności


Ja też bardzo tęsknię za wiosną, a tu takie cudne zieloności na pocieszenie, bo nas dzisiaj zasypało ciężkim,
mokrym śniegiem i pada dalej.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
maksimini 17:17, 19 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
antracyt napisał(a)
Dla wszystkich Królowych jeszcze odrobina majowej, soczystej zieloności

Ale radośnie się zrobiło Dzięki Zuza za dawkę kolorów w te szarobure dni. Już nie mogę doczekać się wiosny.
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
ewsyg 17:29, 19 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Dzięki za zdjęcie róży. Ładna jest i chyba ma dość dużą doniczkę. Niestety podziwianie róży przeniosłam na pieska. Lubię je bardzo. Przygarnęłam sobie suczkę ze schroniska. Miała szczęście, że wpadła mi w oko, ma chora trzustkę. Jest dużą szansa, że wyzdrowieje. W schronisku maja ponad 100 psów i zapewne y nie zauważyli jej dolegliwości. Jest przekochana.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
antracyt 18:18, 19 sty 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Super, że dałaś biduli dom Nasz rudzielec też jest z azylu. Chora trzustka często się zdarza u schroniskowych psów. Tak jak napisałaś, zwierząt jest cała masa, a pracownicy nie zawsze są w stanie dostosować karmę do wrażliwego psa, przeważnie wszystkie dostają to samo. Inaczej karmione są jedynie szczeniaki, seniorzy i naprawdę chore psy. Biegunki to norma. Mój poprzedni pies miał szczenięce zapalenie trzustka, trochę trwało zanim wyprowadziliśmy go na prostą, a ostatnio psiak sąsiadów również walczył z chorą trzustka i walkę wygrał. Twoja sunia też da radę Koniecznie wstaw jej zdjęcia (chyba, że już są a przegapiłam).
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 18:19, 19 sty 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
maksimini napisał(a)

Ale radośnie się zrobiło Dzięki Zuza za dawkę kolorów w te szarobure dni. Już nie mogę doczekać się wiosny.

Byłam u Ciebie i tam też soczysta zieleń
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 18:27, 19 sty 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Alija napisał(a)


Ja też bardzo tęsknię za wiosną, a tu takie cudne zieloności na pocieszenie, bo nas dzisiaj zasypało ciężkim,
mokrym śniegiem i pada dalej.

Właściwie śnieg w styczniu powinien być normą, ale ja już się lekko odzwyczaiłam
U mnie o dziwo, w ciągu dnia pojawiło się słoneczko i jakoś przyjemniej się zrobiło. Odłożyłam pracę, zabrałam psa na dłuuugi spacer i odrobinę śniegu też znalazłam


____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gruszka_na_w... 18:31, 19 sty 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Ładny masz teren spacerowy. Ze śniegiem mu do twarzy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
antracyt 18:41, 19 sty 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
April napisał(a)
Zuza, zaskoczyły mnie twoje oczary i pędem pobiegłam sprawdzić co z moimi. Jelena też kwitnie, nie tak spektakularnie jak twoja, niestety, ale jednak. Westerstede zaczyna. Teraz sobie przypomniałam że mam gdzieś jeszcze Feuerzauber zadołowany, bo nie zdążyłam posadzić. Mus poszukać, będzie wiadomo czy nie ukatrupiłam...
Świetny ten jaśminowiec, nie znałam gościa. Teraz takie kolorki to bardzo potrzebne

Widziałam w szkółce odmianę Feuerzauber na żywo. Spodobała mi się, ciekawa jestem jak się w ogrodzie prezentuje.Jakie byłoby dla tej czerwieni najlepsze tło? Daj znać czy swojego znalazłaś
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies