Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

LIDKA 07:35, 28 lut 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 8213
W moim brico też są.
Ale nie kupowałam. Może na weekend się skuszę. Mam na nie 3 donice już przygotowane.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Basieksp 07:56, 28 lut 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Magara napisał(a)

Dzielisz jak kwitną???

P.S. W naszym powiatowym Brico bratki się dziś pojawiły, widać i markety czują, że wiosna nadeszła


No, raczej nic się z nimi nie dzieje, a przynajmniej łatwiej je wkomponować a na kolejne bratki to poczekam jeszcze, następnych w kwiaciarni nie będę kupowała, chociaż aż takie drogie nie były
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:49, 28 lut 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
LIDKA napisał(a)
W moim brico też są.
Ale nie kupowałam. Może na weekend się skuszę. Mam na nie 3 donice już przygotowane.


Ja też będę więcej ich sądziła, ale poczekam aż będzie u nas większy wybór
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Joku 10:13, 28 lut 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12441
Po ile były bratki w Brico? Pamiętasz cenę? W mojej miejscowości mam dwa ogrodnictwa, zazwyczaj tam kupuję, mają spory wybór.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Margo2 22:24, 28 lut 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 1166
Ja też się szykuje na bratki.
W marketach jeszcze nie widziałam, ale w naszym ogrodniczym juz są
Po 3 zł sztuka, ale dużo większe niż te marketowe
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Magara 23:23, 28 lut 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
Joku napisał(a)
Po ile były bratki w Brico? Pamiętasz cenę? W mojej miejscowości mam dwa ogrodnictwa, zazwyczaj tam kupuję, mają spory wybór.


W Brico po 2,99. Wybór nie był duży, to fakt. Ale ja 3 sztuki potrzebowałam do misy, żeby oko cieszyły na tarasie - tyle dało się skomponować
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 23:25, 28 lut 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Ja te dwa moje w kwiaciarni kupiłam po 3,50, dlatego na kolejne poczekam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
vita 19:23, 01 mar 2024


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4216
Basieksp napisał(a)


Wspaniała kompozycja, z tymi pniakami, kamieniami i zimozielonym tłem, miło patrzeć.
Nic Ci nie objada kwiatów przebiśniegów, powtórzę za anabuko?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Judith 19:28, 01 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10746
Basiu, ależ masz poletko przebiśniegowe! Fantastyczne! I jeszcze powstało w 2-3 sezony??? Ja tu widzę potencjał na grubą kasę . Ostatnio chyba u Grzebiuszki (albo u Andy, albo u Hani - nie pamietam, psiakostka) była mowa o szokującej wartości cebul niektórych odmian .

EDIT: sprawdziłam - u Grzebiuszki na stronie 209. Sprawdź odmianę, bo może wyskoczyłaś w kolejny próg podatkowy .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Basieksp 00:59, 02 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Judith napisał(a)
Basiu, ależ masz poletko przebiśniegowe! Fantastyczne! I jeszcze powstało w 2-3 sezony??? Ja tu widzę potencjał na grubą kasę . Ostatnio chyba u Grzebiuszki (albo u Andy, albo u Hani - nie pamietam, psiakostka) była mowa o szokującej wartości cebul niektórych odmian .

EDIT: sprawdziłam - u Grzebiuszki na stronie 209. Sprawdź odmianę, bo może wyskoczyłaś w kolejny próg podatkowy .


Ja mam chyba te najzwyklejsze ale pamiętam, że w jednym roku czereśnie też były skarbem, kurczę, tak sie cieszyłam, no mam czereśnie ale szpaki też
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies