Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

zbigniew_gazda 20:39, 29 kwi 2024


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Basiu czyli pewne straty też u Was ale to pikuś w porównaniu z tym co pokazują sadownicy i ogrodnicy.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Alija 22:46, 05 maj 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Basiu, jak tam rabarbar, bo po przymrozkach dość mocno ucierpiał?
Kwitnące drzewa owocowe cudne, kopytnik rzeczywiście wygląda świetnie, w ogóle pięknie w ogrodzie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 23:05, 05 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
zbigniew_gazda napisał(a)
Basiu czyli pewne straty też u Was ale to pikuś w porównaniu z tym co pokazują sadownicy i ogrodnicy.


Tak za chwilę będzie widać jakie są szkody. Narazie zauważyłam, że wiśni będzie bardzo mało, część kwiatów przemarzło, śliwki węgierki mają mało owoców, morela gubi owoce. Ale ogólnie nie jest źle
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 23:09, 05 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Alija napisał(a)
Basiu, jak tam rabarbar, bo po przymrozkach dość mocno ucierpiał?
Kwitnące drzewa owocowe cudne, kopytnik rzeczywiście wygląda świetnie, w ogóle pięknie w ogrodzie.


Muszę mu wyciąć kilka liści, nie podniosły, chciałam raz je wyrwać jak u zwykłego ale mocno sie trzymają. A dziś celowo tego nie zrobiłam, bo zapowiadali burzę z gradobiciem, te ochlapnięte liście, pomyślałam, że go trochę osłonią. Burza była, grad też, ale niewielki Fajnie wszystko podlało
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 08:31, 06 maj 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Zazdroszczę podlania przez deszcz. U nas lekko pokropiło tylko.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Anda 08:39, 06 maj 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Prawdziwie wiosennie u Ciebie U mnie jabłonki i tulipany już dawno przekwitły.
Ta biała hosta niesamowita
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mirkaka 05:28, 09 maj 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Basieksp napisał(a)


Tak za chwilę będzie widać jakie są szkody. Narazie zauważyłam, że wiśni będzie bardzo mało, część kwiatów przemarzło, śliwki węgierki mają mało owoców, morela gubi owoce. Ale ogólnie nie jest źle


U nas nie było mrozu ale podczas kwitnienia wiśni a szczególnie czereśni było ziąb, i też będzie mało owoców, zapylacze nie latały, schowały się przed zimnem
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Gosialuk 12:03, 10 maj 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5295
Szkoda rabarbaru - taki okazały już jest.
Dobrze, że reszta mało ucierpiała. U mojej mamy akurat tą białą hostę mróz liznął, ale już wypuszcza nowe. Ślimaki to samo zło - oczywiście te nagie.
Pięknie i kolorowo - tak jak powinno być wiosną.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Ewa777 12:40, 10 maj 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Ta biała hosta bardzo ciekawa. Szkoda rabarbaru, ale myślę, ze szybko wypuści nowe liście.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Basieksp 22:03, 10 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Agatorek napisał(a)
Zazdroszczę podlania przez deszcz. U nas lekko pokropiło tylko.

Podlało ładnie ale dla ogrodnika zawsze jest mało, beczki tak do połowy mi napełniło, dobre i to, no i nie trzeba podlewać a dziś delikatna mżawka była
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies