Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nie potrafię tego wszystkiego ogarnąć....

Pokaż wątki Pokaż posty

Nie potrafię tego wszystkiego ogarnąć....

Sanka 12:13, 15 kwi 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
No ja wczoraj zakończyłam zdzieranie darni i zaczęłam przekopywanie ziemi i wybieranie korzeni widłami. W piątek biorę urlop i jadę sama przyczepką po obornik
Na przyszły tydzień zamówię transport kompostu. Uwaga 16 ton!!!!! Mój M stwierdził, że zwariowałam Ten czas tak szybko leci mam nadzieję, że wyrobię się na czas z tym sianiem facelii.


____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
Magleska 19:52, 15 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
Witam się u Ciebie
niestety w planowaniu nie pomogę -ja z tych ,co po kilka razy przesadzają wszystko zanim uznam ,że mi się podoba nie umiem tak zaplanować nasadzeń od a do z za dużo mi się roślin podoba i raczej upycham ,gdzie tylko się da ,to co chcę mieć

brawo za przygotowania gleby
Kibicuję i będę zaglądać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Sanka 01:09, 18 kwi 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Magleska napisał(a)
Witam się u Ciebie
niestety w planowaniu nie pomogę -ja z tych ,co po kilka razy przesadzają wszystko zanim uznam ,że mi się podoba nie umiem tak zaplanować nasadzeń od a do z za dużo mi się roślin podoba i raczej upycham ,gdzie tylko się da ,to co chcę mieć

brawo za przygotowania gleby
Kibicuję i będę zaglądać


Dobrze Ci wychodzi to przesadzanie. Twój ogród jest piękny. Ja mimo małej ilości roślin większość już przesadzałam minimum raz, a mimo wszystko nadal nic nie wygląda dobrze

____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
Sanka 01:30, 18 kwi 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Dziewczyny och co to był za dzień!
Rano pojechałam do Leroy Merlin po poleconą korę i okazało się, że nie ma ani jedego worka przekompostowanej kory??? Kupiłam dwie ostatnie rolki tektury falistej, którą polecałyście

Dziś po raz pierwszy w życiu jeździłam z przyczepką.
Przejechałam nawet kilka razy przez rondo i dałam radę. Jej jaka jestem z siebie dumna!
Zapakowałam, przewiozłam i rozładowałam 3 przyczepki obornika.

Od osoby prywtnej udało mi się odebrać dwa transporty. Było jeszcze trochę czasu, zadzwoniłam do stadniny i zdobyłam jeszcze jedną przyczepkę końskiego złotka
Ledwo żyję....

W tym tygodniu narzuciłam sobie duże tempo przy ściąganiu darni plus dziś dzień z obornikiem i dostałam kontuzji nogii. Chyba mam jakiś stan zapalny, bo prawa noga boli od uda aż za kolano. Mm nadzieję, że jutro będzie lepiej bo przede mna jeszcze tyle pracy.'
Emocji było dziś co nie miara.
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
MartaKozak 13:16, 18 kwi 2020


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
No super, ale zdjecia gdzie som?
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
sylwik69 19:20, 18 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Obornik 16 ton!!! Bravo na pewno się nie zmarnuje!! ale fajnie jak kobieta zaradna i nie ogląda się na faceta,a czego nie zrobi ogrodniczka hm nawet z przyczepką po mieście zasuwa witaj w klubie
Mocno kibicuję! uważaj na siebie,nie wszystko na raz,aby kontuzje Cię omijały
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Magleska 21:15, 18 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
Sanka pewnie przeciążyłaś nóżkę …..posmaruj sobie jakimś preparatem typu altacet w żelu ...
i to jeżdżenie z przyczepką ….podziwiam …..nie wiem ,czy bym potrafiła ,nie próbowałam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Zakrecona 21:47, 18 kwi 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Ja też z przyczepką bym się bała

Uważaj na nogę. Osobiście dziś na finiszu śmigałam w samych skarpetach, bo mi prawa girka spuchła, noż w bucie paluchów nie czułam
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
kasiab 07:23, 24 kwi 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Witaj Sanko widzę że Dziewczyny Cię zmotywowaly do ulepszenia gleby i Ty to tak szybko ogarnęłaś załatwiłaś i teraz będziesz się bawić szacuneczek dodaje do obserwowanych koniecznie dokumentuj swoją/ Waszą pracę jednak w chwilach załamania działa motywująco dokumentacja fotograficzna mam nadzieję że z nogą lepiej trzymam kciuki za Ciebie i czekam ba zdjęcia z Twoich poczynań
____________________
Kasia - tu na razie jest...
galgAsia 11:14, 24 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Nie no jestem z Ciebie dumna, Babo Dałaś radę z przyczepką, z qupą - no dzielna jesteś niesłychanie, serio

Nóżce daj trochę odpocząć, bo jak będziesz musiała chodzić na rękach, to w ogrodzie za dużo nie zdziałasz
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies