Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nie potrafię tego wszystkiego ogarnąć....

Pokaż wątki Pokaż posty

Nie potrafię tego wszystkiego ogarnąć....

Sanka 08:53, 10 lip 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
No jestem rozczarowana tym zakupem.... Na szczęście da sie go wykorzystać na rabaty. Ale już na trawkę nie da sie go wysypać. Zrobiłam kiepski interes.

Hosty strasznie się zagęściły. Ogólnie w tym miejscu miałam jeszcze dwie z innego rodzaju. Ale usunęłam je. Teraz mam szpaler z tej samej odmiany.

____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
Anda 14:19, 10 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Szkoda, ze kompost taki zasmiecony.
Fajnie, ze poplon sie udal Nie trac zapalu, bedzie pieknie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Sanka 15:04, 10 lip 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
No na razie wszystko idzie trochę pod górkę, ale jak już rabaty powstaną to będzie cieszyć podwójnie
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
Roocika 15:50, 10 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Sanka, widać ile pracy wkładacie
Szkoda, że kompost zaśmiecony, ale na rabaty będzie ok, a może go przesiać przez jakąś skrzynkę? Duże są te szkła i śmieci?
Będzie na pewno dobrze
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
sylwik69 20:54, 10 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Na taczkę połóż sito murarskie i syp na nie kompost,to szybki i sprawdzony sposób
Ja tak przesiewałam ziemię pod trawnik,która też pełna była kamieni i śmieci z wykopu.
Dasz radę
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Zakrecona 16:59, 24 lip 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Sanka ja tez przesiewałam, całymi taczkami

Po przesianiu jest ok

Piękne powojniki i szałwiowa. A co tam takiego zieloniutkiego masz przy szałwi, to trawa jakaś?
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Sanka 23:05, 25 lip 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Madzia trochę tego kompostu mam więc mam nadzieję że przesiewanie przyniesie efekty. Muszę powiększyć trochę rabaty więc część pewnie będzie wykorzystana.

No powojniki szaleją. Na wiosnę zasililam je miksturą znaleziona na ogrodowisku i mam wrażenie że dzięki temu tak pięknie rosną. Dodatkowo nogi mają zakryte a na zimę były kopczykowanie. Na wiosnę były podcięte prawie do ziemi, więc to co widać to przyrosty od wiosny.

Te zielone plamki to kostrzewa Gautiera niedźwiedzie futro
Ta trawa obok Tui to miscant a obok lustra.
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
kasiab 19:56, 27 lip 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Hej!
Nagralam dla Ciebie podzial rozplenicy i miskanta wyslij mi na pw mail to jest filmik dla ludzi o mocnych nerwach
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Sanka 22:48, 27 lip 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Kasiu zaryzykuje i obejrze na własną odpowiedzialność wysyłam maila na priv Dziękuje ❤️
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
kasiab 10:29, 28 lip 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Sanko sprawdź maila baw się dobrze
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies