Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nie potrafię tego wszystkiego ogarnąć....

Pokaż wątki Pokaż posty

Nie potrafię tego wszystkiego ogarnąć....

Sanka 00:27, 29 kwi 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Rabata z wyłożonym obornikiem
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
Sanka 00:32, 29 kwi 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Muszę nauczyć się robić więcej zdjęć
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
andzia458 07:06, 29 kwi 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Brawo Ty. Ja muszę kupić korę, mączka też powinna być w tym tygodniu i czeka mnie to samo czyli kopanie, kopanie i jeszcze raz kopanie.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Roocika 11:09, 29 kwi 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Super, że masz dostęp do kompostu i obornika U nas jest kompostownia ale nie sprzedają kompostu, a obornika rolnicy nie chcą oddać, bo używają na polach Musimy chyba z jakąś stadnina się dogadać.
Masz super fajna leśna działkę. Ból egzystencji w ostatnim czasie też rozumiem. Mam dwójkę maluchów, pracę zdalną do której mnie wrzucono po rodzicielskim. Jestem psychicznie wymęczona.
Zaznaczam do podglądania
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Wani 12:49, 29 kwi 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Sanka napisał(a)



Co do rabat to oczywiście chciałabym wieksze, ale mąż i dzieci nie pozwalają... Obecnie dzieci są małe lubią i potrzebują przestrzeni. Nie spinam się aby mój trawnik był piękny, bo na razie służy on jako boisko do gry w piłkę i innych zabaw. Trawnikiem i zapewne poszerzaniem rabat zajmę się jak dzieci będa starsze. Jak zaczęłam wytyczać rabaty to od razu pojawił się bunt czemu tak dużo przestrzeni zabieram


W jakim wieku masz dzieci? Moje 7 i 8,5 walczą o trawnik jak o niepodległość Każde powiększenie rabaty to foch
____________________
Ania Pod bosymi stopami
Sanka 18:50, 29 kwi 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Roocika napisał(a)
Super, że masz dostęp do kompostu i obornika U nas jest kompostownia ale nie sprzedają kompostu, a obornika rolnicy nie chcą oddać, bo używają na polach Musimy chyba z jakąś stadnina się dogadać.
Masz super fajna leśna działkę. Ból egzystencji w ostatnim czasie też rozumiem. Mam dwójkę maluchów, pracę zdalną do której mnie wrzucono po rodzicielskim. Jestem psychicznie wymęczona.
Zaznaczam do podglądania


Ja dwie przyczepki odebrałam od Pani która ma konia a poszostałe ze stadniny. Pytałam okolicznych rolników ale niestety nikt nie chce pozbyć się cennego skarbu

Leśne działki mają moi sąsiedzi za płotem, a u mnie i po bokach ani jednego drzewa, bo na tej części to było kiedyś pole.

heheh o psychice to ja nawet nic nie piszę, bo jestem na skraju wytrzymałości
Pocieszajmy się, że wszyscy tak mają to może choć trochę będzie lepiej
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
Sanka 18:56, 29 kwi 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Wani napisał(a)


W jakim wieku masz dzieci? Moje 7 i 8,5 walczą o trawnik jak o niepodległość Każde powiększenie rabaty to foch


Anula mamy takie same imiona i dzieci prawie w identycznym wieku
U mnie 7 lat i 8,5.

Jak zaczęłam wytyczać rabaty to był straszny bunt. Serio


____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
sylwik69 20:21, 29 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Super,że załatwiłaś tyle obornika już niedługo przekonasz się po co? ziemia stanie się pulchna,piach zamieni się w coś co bardziej przypomina glebę ogrodową niż zwykłą ziemię a rośliny odwdzięczą się pięknym wzrostem
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Sanka 23:53, 29 kwi 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Sylwik masz w Tym swój udzial, że tyle qupy mam teraz na dzialce
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
Sanka 02:14, 09 maj 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Dziewczyny w czwartek przyjechało do mnie czarne złoto
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies