Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Wiolka5_7 17:33, 18 lut 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Piękny zegar i piękne wiekowe drewno
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Zana 18:04, 18 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jakby luksusowo się z tym zegarem zrobiło. Oczywiście, że jest przepiękny. Wspaniale będzie u Ciebie wyglądał, ach....
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Pszczelarnia 13:15, 19 lut 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Stan obecny rabaty prawej - lewej do strumienia (dla wnikliwych analityków zachowań bylin zimą. Dodam tylko, że jesienią przeszedł przez nią armadegon (zwalony klon sąsiada), została doszczętnie zdeptana. Czeka na porządki.





A to Justyna zrobiła kiedyś zdjęcie tej rabacie w lipcu:














____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
magnolia 13:39, 19 lut 2019


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
piękne światło- przy nim wszystko jest wesołe, nawet lutowa słoma
____________________
roma2 13:50, 19 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Cześć Ewo. Rabata mimo stratowania, wygląda jak to rabata bylinowa o tej porze roku. Zieloności dobrze jej robią. Powiem Ci, że ja lubię nawet taki "słomiany" widok, a jeszcze, gdy ma się obraz jak będzie wyglądać latem... Fajna taka zmienność. Wracam do desek dębowych i bali świerkowych po raz czwarty. Piękne.
____________________
Komendówka
Anda 07:21, 20 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Bylinówki zimą odzwierciedlają moje samopoczucie, czyli zimową senność i spowolnienie. Mnie to akurat pasuje i nawet niepotrzebne mi są żadne zimozielone akcenty.
Twoja mimo stratowania (gdzie?) mi się podoba. Latem wygląda przepięknie, więc zimą niech zbiera siły na lato.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Urszulla 08:20, 20 lut 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Pszczelarnia napisał(a)
Stan obecny rabaty prawej - lewej do strumienia (dla wnikliwych analityków zachowań bylin zimą. Dodam tylko, że jesienią przeszedł przez nią armadegon (zwalony klon sąsiada), została doszczętnie zdeptana. Czeka na porządki.





A to Justyna zrobiła kiedyś zdjęcie tej rabacie w lipcu:






Ewo dzięki Ci za tę inspirującą fotkę rabat przy ścieżce. Mam też podobną wąską i długą i od 2 lat walczę tam ostro i nic nie pasuje. Czyli jednak będą kulki zimozielone na pewno, trzeba to było u Ciebie zobaczyć reszta się ułoży sama.
Jeszcze inspiracje z 2 innych ogrodów i już przynajmniej znam swój kierunek. Pozdrawiam i życzę miłych wiosennych prac przy sprzataniu rabat.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Pszczelarnia 08:35, 20 lut 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anda napisał(a)
Bylinówki zimą odzwierciedlają moje samopoczucie, czyli zimową senność i spowolnienie. Mnie to akurat pasuje i nawet niepotrzebne mi są żadne zimozielone akcenty.
Twoja mimo stratowania (gdzie?) mi się podoba. Latem wygląda przepięknie, więc zimą niech zbiera siły na lato.



Mam podobnie.

Zimozielony, jak tak teraz patrzę, mam front i wjazd i tak jest dobrze.

Wszystie byliny zdeptane przez ściąganie gałęzi i cięcie pnia. Nie widać dokładnie - ale nie ma to znaczenia w sumie. Śnieg też je położył.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 08:37, 20 lut 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Urszulla napisał(a)


Ewo dzięki Ci za tę inspirującą fotkę rabat przy ścieżce. Mam też podobną wąską i długą i od 2 lat walczę tam ostro i nic nie pasuje. Czyli jednak będą kulki zimozielone na pewno, trzeba to było u Ciebie zobaczyć reszta się ułoży sama.
Jeszcze inspiracje z 2 innych ogrodów i już przynajmniej znam swój kierunek. Pozdrawiam i życzę miłych wiosennych prac przy sprzataniu rabat.


Ula, lubię kulki ale nie mam ich aż tak dużo. 28 wszystkich, razem z cisowymi.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
mikina34 09:29, 20 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Marzy mi się taka ścieżka z kostki granitowej... już nawet pomyślałam co by co jakiś czas kupić małą partię to się w końcu uzbiera odpowiednia ilość do ułożenia
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies