Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Niby ogródek pszczółki Majki

Pokaż wątki Pokaż posty

Niby ogródek pszczółki Majki

SylwiaBe 13:13, 03 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
sylwik69 napisał(a)

U mnie podobnie 2 sztuki wygladają,nie rosną choć mają już 2 lata,liście pryskałam wielokrotnie...ale mam bardzo sucho teraz podlewam po wiadrze wody.Nie wiem co im jest? pewnie jakaś choroba

I co będziesz z nimi robić? Dajesz szansę, czy wywalasz?
Mój mąż mi wczoraj powiedział, że ta pierwsza od początku gorzej rosła, tzn coraz gorzej wyglądała z dnia na dzień.. Dodał, że myślał, że o tym wiem, więc się nie wtryniał czyli z nią od początku było coś nie tak
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
SylwiaBe 13:14, 03 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
Mary napisał(a)

Ale ładnie będzie.
Zaproponuję cisy Wojtek. Kilka lat temu szukałam wąskich cisów. Rozważałam Robusty albo Wojtki. Skończyło się zakupem Wojtków, bo były o wiele tańsze.
Hosta też fajna i chyba pachnąca. Tylko ma fioletowe kwiaty (co mnie powstrzymuje przez rozważaniem jej zakupu ).

Ok, Marysiu, wezmę Wojtki pod uwagę
Co do fioletu mi nie przeszkadza - co roku mam np fioletowe surfinie na oknach + białe. Także jak dla mnie spoko
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
SylwiaBe 13:16, 03 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
BasiaLT napisał(a)
Sylwia nie bój się cisów bo one są naprawdę fajne, można z nich wszystko uformować no i są bezproblemowe.

Tylko widzisz jaka ze mnie ogrodniczka, coś zwalę i po cisach
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
SylwiaBe 13:17, 03 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
Dzisiaj mam dzień koszenia za męża. Na szczęście bardzo lubię to robić, więc lecę dalej
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
SylwiaBe 18:24, 03 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
Jest i mały arbuzik, taki mini mini, córa zachwycona

Jest i długo wyczekiwany pierwszy kwiat cukiniowy

Jest i obfitość pomidorowa - a bałam się, że z moich badyli nic nie będzie, bo jak je wsadziłam do gruntu to je szlag trafiał, ale na szczęście uratowały się
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
SylwiaBe 20:56, 03 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
Ukochane berberyski


____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
SylwiaBe 21:02, 03 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
Tu ładniejsze zdjęcie tego co wczoraj

Lawenda chyba znalazła swoje miejsce, bo rośnie przepięknie, a miesiąc temu narzekałam, że taka mała

Jeszcze tylko młode sadzonki urosną i będę miała taki efekt, jak chciałam
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
ajka 00:15, 04 lip 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
SylwiaBe napisał(a)
Jest i mały arbuzik, taki mini mini, córa zachwycona

Jest i długo wyczekiwany pierwszy kwiat cukiniowy

Jest i obfitość pomidorowa - a bałam się, że z moich badyli nic nie będzie, bo jak je wsadziłam do gruntu to je szlag trafiał, ale na szczęście uratowały się


O jak ładnie, u mnie w tym roku wszystko opóźnione, pomidory, kabaczki, dynie .. Pewnie przez małą ilość słońca Nigdy z dyniowatymi nie miałam problemu. Pomidora jeszcze ani jednego na krzaku Arbuza jeszcze sadzić nie próbowałam
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
SylwiaBe 08:52, 04 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
ajka napisał(a)


O jak ładnie, u mnie w tym roku wszystko opóźnione, pomidory, kabaczki, dynie .. Pewnie przez małą ilość słońca Nigdy z dyniowatymi nie miałam problemu. Pomidora jeszcze ani jednego na krzaku Arbuza jeszcze sadzić nie próbowałam

Arbuza wysiałam zimą pierwszy raz, jak coś z tego będzie, to za rok powtórzę
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
Mariposa 13:00, 04 lip 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
SylwiaBe napisał(a)
Jest i mały arbuzik, taki mini mini, córa zachwycona



Ojej, ale super! Nic dziwnego, że córcia zachwycona, ja sam się rozczuliłam na jego widok
U mnie kiepsko - ani dyni, ani cukinii jeszcze nie ma, na szczęście pomidorki ładnie rosną.
____________________
Ela Motylogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies