Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Martka 22:42, 03 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aneta, jak dobrze rozumiem Twój stan, bratnia Duszo Jeśli udaje się osiągnąć stan ogarnięcia ogrodu, to tylko na krótką chwilę  gdy po wyjeździe wracam do domu, to jakbym się cofnęła Z bratkami też się właśnie pożegnałam. Ale swoje zrobiły, oddajmy im to.

Upychanie na różańce przemyśl. Mam nie tylko wrażenie, ale już pewność, że krzaczki z zeszłego roku zechcą dla siebie zdecydowanie więcej miejsca
Wiaan 23:38, 03 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5086
Marta jak Ty mnie rozumiesz
Też w weekend nie zapowiada się, że coś zrobię.
Róże są u mnie dwa razy większe od zeszłego roku. Jak zakwitną to będzie czad. Nie chcę już tam nic upychać, te łubiny to tylko dwie doniczki do wsadzenia. Stipę to ledwo widać ale jeszcze urośnie.
Szalwia deep blue jest ogromna, nie spodziewałam się Mam tylko nadzieję, że będzie ładnie i nie za ciasno. Nie mogę się doczekać
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agatorek 00:40, 04 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Też nie mogę się doczekać Twojej różanki

O chwastach się nie wypowiem… ostatnio nie robię nic innego. O przycięciu bukszpanów, sadzeniu roślin, robieniu kancików i innych rzeczy, to mogę na razie zapomnieć
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Wiolka5_7 11:00, 04 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20436
Wiaan napisał(a)
Kiedy zostawiasz męża na 3 dni i masz kwiaty w doniczkach chyba już po bratkach
oj tam ,bratki chyba by już długo nie pociągnęły, będą zmiany ja dziś wywaliłam doniczkę ostatnią bo brzydkie się zrobiły
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 11:02, 04 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20436
Wiaan napisał(a)
Asia zostawiłam też lubiny w doniczkach, wygięły się jak łuk.
No cóż, mam nadzieję że będą jeszcze z nich nowe kwiaty.
Są z zamiarem posadzenia na różańce ale nie wiem czy ja tam jeszcze coś wcisnę rany jaki tam jest busz

Dużo pracy przede mną w ogrodzie. Chwasciory do plewienia, skończyć rabatę, przyciąć buksy i cisy bo taki nieład się zrobił.
Od frontu panowie zrobią mi podwyższoną rabatę i muszę wysadzić rośliny. Poza tym odsunę kamień przy cisach od frontu, położę kartony i dopiero kamień i trochę dołożę świeżego.
Mam tam taki bordowy chwast, który muszę wytępić. No jest co robić.


U mnie Też chwaściory i cięcie cisów... Piękny tydzień się zapowiada to może coś podziałami co dzień

Ten bordowy chwast to być może szczawik.Tęp tego dziada żeby się nie rozsiał... Ja w zeszłym roku nie zauważyłam w buszu to mi się tak rozsiał że go nie mogę wyplewić,wrrr!
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiaan 12:23, 04 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5086
Tak Wiolu wygooglowalam i to ten chwast. Będę go usuwać w tym tygodniu, dlatego muszę kamień odsunąć i położyć kartony tak dość grubo.
Czyli będziemy miały pracowity tydzień
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiolka5_7 22:10, 04 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20436
Wiaan napisał(a)
Tak Wiolu wygooglowalam i to ten chwast. Będę go usuwać w tym tygodniu, dlatego muszę kamień odsunąć i położyć kartony tak dość grubo.
Czyli będziemy miały pracowity tydzień
Jak dasz karton to może go załatwisz... Tak muszę co nie co porobić w przyszłym tyg.
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiaan 13:35, 05 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5086
Miskanty są fantastyczne do zasłonięcia liści cebulowych. Mam dwie takie same rabaty po obu stronach placyku i najpierw zdobiły je tulipany z pomarańczowo żółtym szalenstwem a teraz czosnki długo jest ładna i taka prosta



____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 13:37, 05 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5086
Pierwsza różyczka wystartowała Olivia Rose Austin



____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 13:40, 05 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5086
Miłej niedzieli Wam życzę pogoda cudowna u mnie

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies