Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 20:26, 06 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
Tak to się dzialo






____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 21:18, 06 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7012
Wiaan napisał(a)
Tutaj widać te kulki odznaczające się od reszty






Idealnie. Sadz seslerie na obwódkę . Ja chcę wywalić moje Daniki i dać seslerie albo posadzę ja między daniki.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 21:19, 06 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7012
Wiaan napisał(a)
Tak to się dzialo








Super. Bardzo mi się podoba nawet z tymi danikami ❤️❤️
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Agatorek 22:07, 06 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Nie wiem, czy ta różyczka ładniejsza, czy bratki? pięknie

Rabata koło domku robi wrażenie, świetnie wyszło
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Judith 22:46, 06 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Rabata zapowiada sie bardzo dobrze, a mąż pięknie położył kostkę .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Martka 23:06, 06 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aneta, dobrze wyszło z seslerią z przodu, bardzo ładna rabata i udana współpraca
Ja jeszcze nie potrafię chyba wyobrazić sobie rabat za czas jakiś, ale idzie mi zdecydowanie lepiej niż rok temu. Widzę już swoje błędy Przesadzanie to jest nieodzowna praktyka młodego ogrodnika i starszego też, więc nie zabraknie nam atrakcji i akcji. Uważam tak jak Ty, że jeśli to tylko możliwe, lepiej sadzić na gęsto i potem korygować, im więcej eksperymentów tym szybciej dochodzimy do wniosków, o co w tym wszystkim biega Niektóre rośliny bardzo mnie zaskoczyły w tym sezonie. Co może wyrosnąć z małej sadzoneczki
Ciekawa jestem, jak ta rabata będzie wyglądała za np. 5 lat... Pewnie sporo się jeszcze zmieni
ElzbietaFranka 07:46, 07 cze 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Aneta bardzo ładnie. Zaskoczyła mnie ta kostka szeroka. Może i ja tak zrobię w przyszłym roku albo jesienią. Wywalę granitowa przez którą mam wiele dodatkowej pracy.
Wgryza się trawnik w kostkę i zwir
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Wiaan 08:50, 07 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
Justyna uff dziękuję za serduszka kiedyś sadziłabym kulki bukszpanowe, ale danica też fajne, ja się do nich przekonałam. Sesleria rządzi

Agnieszka, Judith cieszę się bardzo, że Wam się podoba Mąż dumny z siebie i fakt teraz obrzeże to bułka z masłem

Marta też jestem ciekawa rabaty i całego ogrodu za kilka lat i myślę, że na bank będą zmiany, ale nie martwi mnie to tylko cieszy , nie będzie nudno

Elu cieszę się bardzo Kostka fakt jest szersza, ale zdjęcie z bliska pokazało ją jak taką olbrzymią, a ma 13,5 cm szerokości. Dobrze prowadzi się kosiarkę i tak jak piszesz nie przerasta. Mam od frontu kawałek granitowej i wściekam się na nią.

Dziś sadzenie i już nic nie przestawiam, tak lubię, dziękuję


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 09:25, 07 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
To się nazywa busz

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 10:49, 07 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
Donice nadal puste, może coś mi wpadnie w oko. Kuszą mnie trawy lub zimozielone z hakone.

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies