Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiolka5_7 22:56, 10 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Super sadzonki za te pieniądze!
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agatorek 23:18, 10 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Anetko, czy Pan może ma sprzedaż wysyłkową? .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 23:21, 10 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Wiaan napisał(a)
Nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda do du.. deszcz jest owszem potrzebny ale codziennie? Mam nadzieję, że weekend będzie ładny.


U mnie padało w poniedziałek wieczorem, we wtorek, w środę i w czwartek
W poniedziałek rano podlewałam , a żeby było śmieszniej, to od 5.30 rano (odwoziłam eMa na lotnisko o 3.30 i jak wróciłam, to uznałam, że zrobię coś pożytecznego ). A mogłam poczekać.

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Wiaan 23:47, 10 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5198
Agatorek napisał(a)
Anetko, czy Pan może ma sprzedaż wysyłkową? .

Wydaje mi się że nie wysyła, będę się widziała w przyszłym tygodniu z nim to podpytam, może się skusi na wysyłkę. Wiem, że jeździ w różne strony Polski, zagadam z nim.
Z tym podlewaniemm to poszalałaś. Jak chce się wywołać deszcz to najlepiej podlewać albo planować mycie okien
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Anda 09:16, 11 cze 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Pan szkółkowy najwyraźniej nie używa chemii i ma niewielu pracowników, inaczej by tak nie zarósł To się przebija na cenie. Zadbane szkółki są droższe, bo mają więcej pracowników.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wiaan 09:27, 11 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5198
Anda napisał(a)
Pan szkółkowy najwyraźniej nie używa chemii i ma niewielu pracowników, inaczej by tak nie zarósł To się przebija na cenie. Zadbane szkółki są droższe, bo mają więcej pracowników.


Dokładnie tak jak mówisz głównie jeździ na giełdę, a tam gdzie trafilam to taki po prostu magazyn. Nie mam z tym oczywiście problemu, liczy się produkt i pasją człowieka. Kilka lat mieszkał w Japonii i stąd miłość do roślin z tamtych klimatów. Tak mi opowiadał przynajmniej przemiły człowiek
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Anda 09:31, 11 cze 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Szczęściara z Ciebie Tacy ogrodnicy są najlepsi.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Jagodaa 09:53, 11 cze 2022


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Możesz spróbować opryskiwać cisy Emulparem, preparat na bazie oleju rydzowego, można stosować cały sezon, w przeciwieństwie do Promanalu. Ja już dwa razy oryskalam swoje, bo też walczę z misecznikiem. Trudno stwierdzić na razie efekty, ale lepiej próbować, niż czekać do lipca na wyklucie larw. Później można zastosować i tak na nie jakiś inny środek, a może część się udusi w zaklejonych olejem tarczach.

Wszystko pięknie podrosło, bardzo zadbany ogród .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Wiaan 14:49, 11 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5198
Jagoda tak zrobię, mam tyle cisów i nie wyobrażam sobie, żeby padły
Cieszę się, że zajrzałaś wszystko urosło i ciągle coś się dzieje, dziękuję
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Rojodziejowa 15:06, 11 cze 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8496
Aneta, ja dziś robiłam kancik przy thujach, zaglądnęłam… tam też są dziady! W cisach niedawno kupionych też. Zastanawiaiam się co tak kiepsko rosną. Żadne to pocieszenie, ale mam wrażenie, że ja musze wszystko prysnąć na wszelki wypadek tym Emulparem.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies