Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 12:10, 05 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5124
Justynka werbeny kupione, byłam znowu w szkółce z bylinami, chora z tamtąd wracam, wszystko chciałabym jakie już mieli duże trawy ozdobne a wybór mega, o cenach nie wspomnę. Werbeny po 5 zł, małe sadzonki ale co tam, po co mi większe. Piękny był miskant memory, ale już teraz w donicy miał ok 1,20
Miałam ochotę kupić na taras turzyce muskedońskie, wyglądały jak takie palemki, bardzo duże i gęste sadzonki, obawy miałam tylko czy nie są zbyt "poczochrane" i zrobi się bałagan
Jeżóweczki są piękne i rozkrzewiły się mega, zaczynają magnusy, na które czekam z niecierpliwością. Będzie u mnie kwieciście w tym roku, znajomi mnie nie poznają
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Martka 12:39, 05 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wiaan napisał(a)

Będzie u mnie kwieciście w tym roku, znajomi mnie nie poznają


Ciekawa jestem, co dalej

Anetko, te turzyce mam i odnoszę wrażenie, że nie da się nad nimi zapanować w sensie ładu wizualnego. W jednych klimatach świetnie sprawdzą się, w innych nie. Dziś późno wrócę, ale jutro zrobię Ci zdjęcie. Czy to TA szkółka, która ma jeżówki? Werbena w super cenie, ja widziałam u siebie po 6 dych, nie wierzyłam własnym oczom... co z tego, że duża, ryzyko jest identyczne. Nasiona można uzyskać także z małej.


Wiolka5_7 13:24, 05 lip 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20465
Naprawdę pretty ta jeżówka
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiaan 14:19, 05 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5124
Martka napisał(a)


Ciekawa jestem, co dalej

Anetko, te turzyce mam i odnoszę wrażenie, że nie da się nad nimi zapanować w sensie ładu wizualnego. W jednych klimatach świetnie sprawdzą się, w innych nie. Dziś późno wrócę, ale jutro zrobię Ci zdjęcie. Czy to TA szkółka, która ma jeżówki? Werbena w super cenie, ja widziałam u siebie po 6 dych, nie wierzyłam własnym oczom... co z tego, że duża, ryzyko jest identyczne. Nasiona można uzyskać także z małej.




Właśnie tego się obawiałam z tą turzycą. Myślisz pewnie o "Bylinowym Ra..."- nie to nie ta szkółka, oni nie mają sprzedaży wysyłkowej, zajmują się również sprzedażą trawników z rolki
Fotki cyknij Tam ceny są niskie i wszystko takie zdrowe, a niektóre to naprawdę dorodne sztuki. Ceny o których piszesz to jakiś horror. Także moje hortensje będą miały towarzystwo i jeszce taką mam fajną miejscówkę dla nich przy miskantach ML i jezówkach
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 14:20, 05 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5124
Wiolka5_7 napisał(a)
Naprawdę pretty ta jeżówka


Oj tak na żywo cudne i mnóstwo kwiatów na krzaczku, a jak kupowałam to były 2 kwiatki
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 14:22, 05 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5124
Zywoplot grabowy wraz z łukiem na wejściu w tej szkółce

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
pawel2806 14:30, 05 lip 2022


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Piękny może kiedyś się takiego doczekam
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
MartaCho 14:34, 05 lip 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2152
Też bym taki żywopłot chciała
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Wiaan 20:44, 05 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5124
pawel2806 napisał(a)
Piękny może kiedyś się takiego doczekam


Oczywiście, że się doczekasz
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 20:45, 05 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5124
MartaCho napisał(a)
Też bym taki żywopłot chciała


Na żywo robi wrażenie
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies