Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

olciamanolcia 20:01, 30 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6982
Odnośnie deszczu- u mnie pogrzmialo powiało i poszło bokiem.. ale zalew wyglada bardzo groźnie wiec może będzie deszcz bo duchota u mnie okropna
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Agatorek 00:03, 01 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
U mnie tak samo, jak u Justyny (oczywiście bez widoku zalewu ), ale padało u mnie porządnie we wtorek, więc tragedii nie ma.

Anetko, różanka po liftingu wygląda bosko . Przed liftingiem też było ładnie .
Szałwia różowa zachwyca. A gaura podoba mi się najbardziej przed rozplenicą, jest wtedy największy kontrast kolorów i widać fruwające kwiatki
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
olciamanolcia 10:21, 01 lip 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6982
Dawaj te aureole
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiaan 10:53, 01 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5139
olciamanolcia napisał(a)
Dawaj te aureole




W pełni lata z zeszłego roku

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Joann 12:07, 01 lip 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
No to chyba aurole lepsze by były do Ciebie Olcia
____________________
Joanna Ogród długi
Wiaan 12:39, 01 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5139
Deszczu jak nie było tak nie ma no cóż czekam dalej.

Ma się ochłodzić i zrobimy przedłużenie ścieżki z miniaturowymi sosenkami, miały być sherwood compact, ale na żywo bardzo spodobała mi się wolno rosnąca sosna bośniacka Smidtii na takim maleńkim pieńku i jest dostępna stacjonarnie lub kosodrzewina Grüne Welle - ta jest ładniutka.
Chciałam pomiędzy posadzić niskie trawy, aby coś majgało przy wietrze Miejsce to patelnia
i tak mi po prostu stipy przychodzą do głowy tylko te siewki tutaj akurat nie byłyby mile widziane i dość późno startują. Sesleria z kosodrzewiną sama nie wiem, co mogłoby jeszcze pasować małego z kwiatostanami i wcześnie ruszająca? Hakone tutaj nie wchodzą w grę bo zbyt rozłożyste w przyszłości
Na drugim zdjęciu widać jak szeroka jest ścieżka, ma 1,2m




Cenami się nie sugerujcie, znalazłam taniej


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 12:47, 01 lip 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6982
Wiaan napisał(a)




W pełni lata z zeszłego roku




U Ciebie wyglądają świetnie bo nie mają towarzystwa innych traw a tylko iglaki. Ładne są ale u mnie nue dość ze rozplenice to jeszcze kosodrzewina i hortki .
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 12:48, 01 lip 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6982
Wiaan napisał(a)
Deszczu jak nie było tak nie ma no cóż czekam dalej.

Ma się ochłodzić i zrobimy przedłużenie ścieżki z miniaturowymi sosenkami, miały być sherwood compact, ale na żywo bardzo spodobała mi się wolno rosnąca sosna bośniacka Smidtii na takim maleńkim pieńku i jest dostępna stacjonarnie lub kosodrzewina Grüne Welle - ta jest ładniutka.
Chciałam pomiędzy posadzić niskie trawy, aby coś majgało przy wietrze Miejsce to patelnia
i tak mi po prostu stipy przychodzą do głowy tylko te siewki tutaj akurat nie byłyby mile widziane i dość późno startują. Sesleria z kosodrzewiną sama nie wiem, co mogłoby jeszcze pasować małego z kwiatostanami i wcześnie ruszająca? Hakone tutaj nie wchodzą w grę bo zbyt rozłożyste w przyszłości
Na drugim zdjęciu widać jak szeroka jest ścieżka, ma 1,2m




Cenami się nie sugerujcie, znalazłam taniej




Ceny są okropne w Casto widziałam takie tyci iglaki po 120 PLN. Koszmar
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Joann 14:02, 01 lip 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Anetko, może rozplenica Little Bunny? Tylko nie wiem, kiedy startuje, ale jest niewielka i puszczą kwiatostany.
Raaaaanyyyyy, jaaaaki trawnik! Piękny jest! Anetko, co stosujesz na chwasty? U Ciebie to w ogóle ich nie ma chyba! Ach...wzdycham...
____________________
Joanna Ogród długi
pawel2806 14:48, 01 lip 2022


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Rozplenice późno startują
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies