Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Rojodziejowa 13:32, 07 sie 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8413
Ja pewnie też w pieron rzeczy wyplewiłam. Tym razem nie będę się chyba tak spieszyć wiosną. Google Lens może mi trochę pomoże
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Wiaan 13:36, 07 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5170
Rojodziejowa napisał(a)
Ja pewnie też w pieron rzeczy wyplewiłam. Tym razem nie będę się chyba tak spieszyć wiosną. Google Lens może mi trochę pomoże

Dokładnie też tak zrobię
Teraz mam jeszcze werbenę to tym bardziej
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 15:02, 07 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5170
Przegapiłam powtórkę oprysku i proszę
Męczą mnie opryski ale co zrobić. Zebrałam gąsiennice i wieczorem zadziałam. Na szczęście takie obrazki tylko na jednym bukszpanie.
Jak u Was w tym roku?



____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 15:59, 07 sie 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7025
Myślę że będzie to dobre miejsce dla tej hortensji chociaz obecne też mi się podoba .

Klonik padł ? Całkowicie? Nie ma szans?

Też będę poszerzała rabatę tę pod grabami o Ok 0,5 m. Zdecydowanie jest za wąska chociaz od płotu ma 4 m.

Dosadzę w nią hortensje Magical Vesuvio i dwie Candlelight ( w drugim rzedzie na mijankę z obecnymi). Resztę po prostu poprzesuwam i podzielę Mr Goodbudy aby było gęściej .
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiaan 22:58, 07 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5170
olciamanolcia napisał(a)
Myślę że będzie to dobre miejsce dla tej hortensji chociaz obecne też mi się podoba .

Klonik padł ? Całkowicie? Nie ma szans?

Też będę poszerzała rabatę tę pod grabami o Ok 0,5 m. Zdecydowanie jest za wąska chociaz od płotu ma 4 m.

Dosadzę w nią hortensje Magical Vesuvio i dwie Candlelight ( w drugim rzedzie na mijankę z obecnymi). Resztę po prostu poprzesuwam i podzielę Mr Goodbudy aby było gęściej .


Klon nie padł całkiem, takie mi tylko myśli przyszły w poszukiwaniu ewentualnej miejscówki dla hortensji. Mnie też się podoba tu gdzie rośnie przy różach. Może poszerzając mi się rozjaśni jak wszystko rozplanowac.
Spokojnie będę Was męczyć pytaniami
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 19:18, 08 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5170
Stokrotki afrykańskie wreszcie się ukwieciły straszyłam kompostownikiem

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agatorek 20:33, 08 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
U mnie bukszpany bez ćmy. Pryskam co około 6 tygodni.

Stokrotki cudowne ❤️❤️❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Wiaan 20:36, 08 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5170
Agatorek napisał(a)
U mnie bukszpany bez ćmy. Pryskam co około 6 tygodni.

Stokrotki cudowne ❤️❤️❤️


Agnieszka czy możesz polecić jakiś dobry sprzęt do oprysków?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 21:17, 08 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5170
Tak wygląda moja szalwia po ścięciu i zjedzona przez ślimaki. Teraz to już z niej nic nie będzie ale mam nadzieje,że wiosną odbije.



Tak wyglądają siewki stipy. Gdyby nie były osłonięte krzaczkami róż byłaby już pewnie duża trawka. Mam tego dużo i powiedzcie proszę co z tym robić teraz?



Mam aż jedną sztukę hosty guacamole i tak mi się podoba, że chętnie bym jej więcej posadziła. Ma ładny limonkowy kolor. Dostałam ją i posadziłam przy połączeniu różanki z dalszym ciągiem rabaty bo tam jest zacienione miejsce. Gdzie najlepiej się one sprawdzają?

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
pawel2806 21:29, 08 sie 2022


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Często dosyć, jak co 6 tygodni
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies