Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

olciamanolcia 14:47, 30 paź 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
Wiaan napisał(a)

Od prawej - tą stronę widać z tarasu. Kulki, o które pytała Justyna inaczej rozmiescilam bo brakowało mi soczystego koloru. Zobaczę w sezonie czy zostaną. Obwódka jest teraz oddalona od róż i rzadka więc się wpasowały.
Justynka musisz to przeboleć i też Cię lubię






Już sie pogodziłam z Twoim wyborem
Tez Cię bardzo lubię nawet jak kulki sadzisz
A odnośnie tych hakone- albo dokończyłabym obwódkę z cisów albo zostawiłabym te cisy tylko od frontu a na bok dąłabym danikowe kulki
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiaan 16:01, 30 paź 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5301
Judith fajnie, że się Tobie podoba mówisz cis, hmm może dosadzę inną odmianę bo mam w doniczce wysadzony z miejsca podczas przeróbek na froncie. Tu mam obwódkę hoseri, a sztuka to hicksi.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 23:03, 30 paź 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5301
olciamanolcia napisał(a)


Już sie pogodziłam z Twoim wyborem
Tez Cię bardzo lubię nawet jak kulki sadzisz
A odnośnie tych hakone- albo dokończyłabym obwódkę z cisów albo zostawiłabym te cisy tylko od frontu a na bok dąłabym danikowe kulki


❤ Dokończę cisem, wówczas nie będzie takiego sztukowania. W sezonie zobaczę jaki będzie efekt. Na drobne korekty jestem gotowa
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 23:09, 30 paź 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5301
Niektóre katalpy są jeszcze zielone. Inne nawet w tym roku ładnie się przebarwiły na żółto i nie mają brzydkich, pomarszczonych liści. W serduszko się ułożyły


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
DariaB 15:12, 31 paź 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Aneta napracowałaś się z tą różanką na pewno będzie efekt wow w przyszłym roku. U Ciebie katalpy jeszcze w liściach, a u mnie w okolicznych ogrodach już golasy albo wiszą takie smętne poczarniałe resztki liści.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Martka 17:52, 31 paź 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Jak obwódka nabierze puszystości, to będzie efekt wow nr 2. Bo efekt wow nr 1 już jest.
Formalne elementy na różańce mają ten urok klasyki.
Katalpy w nadzwyczaj dobrej kondycji, u mnie w sąsiedztwie też już prawie nie mają liści.
Wiaan 21:02, 02 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5301
DariaB napisał(a)
Aneta napracowałaś się z tą różanką na pewno będzie efekt wow w przyszłym roku. U Ciebie katalpy jeszcze w liściach, a u mnie w okolicznych ogrodach już golasy albo wiszą takie smętne poczarniałe resztki liści.


Daria długo to trwało ale skończyłam. Wszystko posadzone, kartony i kora już są. Czy będzie wow to zobaczymy
Katalpy jak nigdy żółciutkie, moze dlatego, że nie mialy liści z mączniakiem, nie wiem
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 21:04, 02 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5301
Martka napisał(a)
Jak obwódka nabierze puszystości, to będzie efekt wow nr 2. Bo efekt wow nr 1 już jest.
Formalne elementy na różańce mają ten urok klasyki.
Katalpy w nadzwyczaj dobrej kondycji, u mnie w sąsiedztwie też już prawie nie mają liści.


Dopiero kora spowodowała, że mi się teraz podoba
Tak się styrałam dzisiaj, że nawet zdjęcia nie mam
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 21:17, 02 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5301
Dziś miałam urlop aby podziałać w ogrodzie. Lepiej mi na duszy jak doniczki opróżnione i od razu umyte Różanka też gotowa. Miałam taki syf w kamieniach koło tarasu, że nie mogłam na to patrzeć i też to dziś ogarnęłam.
Ogólnie dzień na maxa wykorzystany ale boli mnie wszystko

Nie zdążyłam posadzić ostatnich czekajacych tulipanów. Będą tutaj zaraz przy wejściu do domu i widoczne z kuchni Cały duży prostokąt w kolorach pastelowego różu z fioletem i czarnym



____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Martka 13:36, 03 lis 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Strzałka obiecująca bardzo dobre miejsce na tulipany. Tyrka i ból mięśni działają jak doładowanie tylko że ja tak się w piątek doładowałam, że do dziś na zwolnieniu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies