Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 23:35, 03 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5189
Rozchodniki od Justyny olciamanolcia rosną w moim ogrodzie Justynka dziękuję bardzo za tyle kwiecia ❤️ Posadziłam na rabacie hortensjowej koło rozplenic hameln gold w całym szpalerze. Teraz na fotce słabo widać ale jest super. Tutaj mam trochę ciasno ale na przodzie znalazłam miejsce




____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 07:18, 04 lis 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7051
Pięknie wyglądają przy tych goldach. Za rok dwa pokażą na co je stać Na wiosnę będę znowu je dzieliła-muszę uzupełnić braki w brzozowej.
Śliczna jesień u Ciebie-katalpy jeszcze w liściach? Moje platany powolutku je gubiły -do dzisiejszej nocki. Tak u nas wiało,że sa prawie łyse. W sumie to dobrze, bo jutro zapowiedziałam grabienie a w zasadzie zbieranie liści spod nich-jest ich caaała masa.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiaan 23:07, 04 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5189
Justynka nie mogę się doczekać przyszłego sezonu. Tak przy tej rozplenicy jest świetny kontrast, będzie ładniutko. Już widzę oczami wyobraźni hortki we wczesnej fazie i rozchodniki w lekkim różu na początku, mniam
Moje katalpy jeszcze w liściach, jedna tylko zgubiła, taka najmniejsza co więcej dwie są jeszcze zielonkawe. Kilka ma piękne żółte liście, jeszcze tak nie miały. Pogoda im sprzyjała i nie były porażone mączniakiem to i liście ładne. Nasze i sąsiadki pryskane przez miłego innego sąsiada są takie same a w innych ogrodach nieciekawie są teraz
Za to graby nie były takie kurczaczki jak w zeszłym roku, moje to maluchy dopiero i za wiele liści nie mają
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 23:11, 04 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5189
Martka napisał(a)
Strzałka obiecująca bardzo dobre miejsce na tulipany. Tyrka i ból mięśni działają jak doładowanie tylko że ja tak się w piątek doładowałam, że do dziś na zwolnieniu


Posadzone, niezły miks ale zgrają się kolorem, mam nadzieję
Czytałam właśnie o kłopotach zdrowotnych, kuruj się Martuś ❤
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 13:58, 06 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5189
Taki listopad to lubimy Spacer po mojej okolicy, doceniam to, że jest jeszcze pusto miejscami Miłej niedzieli



____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 13:59, 06 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5189
Moje dwie katalpy jeszcze takie szalone


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Basieksp 14:23, 06 lis 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Oj szalone, szalone te katalpy no może kolorku jesiennego , żółtego, tak do końca jeszcze nie łapią, ale piękne są
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
olciamanolcia 16:14, 06 lis 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7051
Twoje katalpy szalone a u mnie doorenbosy-zielone jeszcze i oznak jesieni na nich nie widzę
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiaan 22:04, 06 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5189
Nie będę już zanudzać różanką w tym sezonie ale chcę tylko pokazać jak wyszło z drobną kompostowaną korą Jestem zadowolona. Zakończyłam grubsze prace, zostały tylko liście na bieżąco.
Zimą będę planować rabatę brzozową i powiększenie tarasu. Chciałabym wczesną wiosną ruszyć z pracami, aby więcej odpoczywać w pełni sezonu Mam nadzieję, że pomożecie w rozkminkach


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agatorek 22:54, 06 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Super wygląda taka drobna kora

Ładną też masz bliską okolicę, jest gdzie pospacerować.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies