Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Anda 09:44, 07 maj 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Kule bukszpanowe i hakone to w sumie klasyka, piękna klasyka Sadź, tylko uważaj na odległości, żeby hakone nie leżały na kulach.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wiaan 10:13, 07 maj 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346
Dziękuję pięknie
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Kaha565 10:44, 07 maj 2021


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 226
Wiaan zobacz tutaj hakone + bukszpany!
Pięknie wygląda

https://www.ogrodowisko.pl/watek/5315-jak-ozywic-moj-szmaragdowy-ogrod?page=1983


____________________
Kasia Pomysł na... Przedogródek!
Wiaan 10:56, 07 maj 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346
Kaha565 napisał(a)
Wiaan zobacz tutaj hakone + bukszpany!
Pięknie wygląda

https://www.ogrodowisko.pl/watek/5315-jak-ozywic-moj-szmaragdowy-ogrod?page=1983


To prawda, połączenie idealne, dziękuję za namiary
Czyli będą kulki z hakone przy klonie. Te bukszpany mam naprawdę ładne i dorodne.

Pisałaś do mnie o grabach i powiem Ci, że mam potworny dylemat. Tak się boję tej bordo zieleni w nadmiarze w postaci Pissardi sztuk 3, że nie wiem na co postawić. Domownicy mają zdania podzielone Lubię nowoczesność w ogrodzie i te graby idealnie pasują, ale śliwy wiśniowe znowu pięknie kwitną. Obawa moja dotyczy kształtu tych bordowych, nie są takie układne wg mnie i wyrosną na takie miejskie, parkowe drzewa, tak przyszłościowo. Może się mylę.

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
edi75 11:00, 07 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2188
Przeszłam się po wątku...zakochałam się .Mogłabym przenieść wszystko do mnie
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Basia_KRK 11:07, 07 maj 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Kaha565 napisał(a)
Wiaan zobacz tutaj hakone + bukszpany!
Pięknie wygląda

https://www.ogrodowisko.pl/watek/5315-jak-ozywic-moj-szmaragdowy-ogrod?page=1983

Nie otwiwera mi się wątek, ale wg mnie to super połączenie kule+klon+hakone. Sama tak robię, więc jestem totalnie nie obiektywna
Wg mnie bardzo ładnie wyglądają te bordowe śliwy, zwłaszcza, jak będziesz miała bordowego klona, to będą to takie akcenty kolorystyczne, które ze sobą współgrają.

Jestem ciekawa jakie dokładnie byliny planujesz na różankę, ja byłam wczoraj w szkółce i chyba była dziwna pogoda, bo żywcem nic! totalnie nic! nie kupiłam... nie dobrze ze mną
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Kaha565 11:25, 07 maj 2021


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 226
Basia_KRK napisał(a)

Nie otwiwera mi się wątek, ale wg mnie to super połączenie kule+klon+hakone. Sama tak robię, więc jestem totalnie nie obiektywna
Wg mnie bardzo ładnie wyglądają te bordowe śliwy, zwłaszcza, jak będziesz miała bordowego klona, to będą to takie akcenty kolorystyczne, które ze sobą współgrają.

Jestem ciekawa jakie dokładnie byliny planujesz na różankę, ja byłam wczoraj w szkółce i chyba była dziwna pogoda, bo żywcem nic! totalnie nic! nie kupiłam... nie dobrze ze mną



Juz poprawiłam
____________________
Kasia Pomysł na... Przedogródek!
Wiaan 11:40, 07 maj 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346
Basia mnie też się nie otwiera link, weszłam po prostu do wątku.
Dzieci nie rozumieją nad czym się zastanawiam, są za śliwowiśniami

Mówisz, że nie dobrze z Tobą bo nic nie kupiłaś miałam tak samo, pustki po prostu. Jak spytałam o szałwię caradonnę, bodziszka i seslerię jesienną to patrzyli na mnie jak na kosmitkę dlatego też jadę do szkółki 100 km od domu. Jest tam Świdośliwa Lamarcka, hakone, której stacjonarnie nie mogę nabyć, żurawki wszelkiej maści, trawy w wyborze i byliny na różankę. Planuję bodziszka rozanne, szałwię, seslerię, stipy i jeżówki.
Chciałabym na żywo zobaczyć też gipsówkę. Nie znam się na tym kompletnie, ale będę eksperymentować aby nabyć doświadczenia i potem zobaczymy co dalej
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 11:43, 07 maj 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346
edi75 napisał(a)
Przeszłam się po wątku...zakochałam się .Mogłabym przenieść wszystko do mnie


Dziękuję za odwiedziny, bardzo się cieszę, że podobają się Tobie moje pomysły zaglądaj jeśli masz ochotę, niebawem skończę zaplanowane na ten sezon rabaty
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Basia_KRK 11:55, 07 maj 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Kaha565 napisał(a)



Juz poprawiłam

No bosko po prostu!! I ta sesleria!!! Nie wiem, czy jej też u siebie nie wkomponuję wokół kul cisowych, tam, gdzie nie mam hakone.. Mega to wygląda i chyba sesleria jesienna będzie się miała dobrze w słońcu
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies