Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 21:23, 06 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5227
edi75 napisał(a)
Anetka.... tulipany łał
Jak tu się nie zakochać
Ja też się inspirowałam od Justynki
Zobaczymy bo moje jeszcze chwilę


Edytka my tutaj jesteśmy zafiksowane na wiosnę, cebulowe, jak to dobrze, że jesteście ❤️

Mnie wiosna dosłownie w tym roku zaskoczyła U Ciebie może chłodniej było, ale lada chwila się doczekać.
Córka we Wrocławiu mówi, że bzy kwitną
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 21:40, 06 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5227
Dziewczyny jestem wykończona, ale szczęśliwa, styrana i radosna Nie od razu uśmiech dopisywał, bo spieprzyła się kosiarka, na szczęście mamy super sąsiadów
Później podkaszarka do kantów okazała sie do dup...i bateria także, a półksiężyc się złamał jesienią i zapomnieliśmy kupić. Także cześć z noża leciałam. Mimo to wertykulacja zrobiona, kanty jako tako, jutro nawiozę.
Katalpy sztuk osiem obcięte, a już ruszyły, zawsze ruszały w maju
Wszystkie badyle zmielone takim cudeńkiem, no czad po prostu. Szkoda, że to katalpy i na kompost się nie nadają, ale bardzo nam się przyda zmielarka, normalnie wciąga jak burza Jutro jeszcze tuje skończę podcinać, świeża kora na rabaty, chwasty opitole, nawóz rzucę, oczywiście jak się ruszę rano Oby nie było tak różowo to czeka mycie kostki, sprzątanie garażu i budowa kompostownika, a nowa rabata to może w maju Jak spisałam co zrobione i co czeka to jakoś tak lżej



____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 21:43, 06 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5227
Jeszcze spam tulipanowy ciężko kolor uchwycić

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
mrokasia 21:53, 06 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18035
Wow, nieźle . Fajnie mieć taki spis, to mega satysfakcjonujące jak czarno na białym widać ile do przodu.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
MagdaLenka 21:55, 06 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 824
Przepiękne tulipany! Ile ich tam jest?
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Agatorek 00:32, 07 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13275
Przepięknie ❤️. Tulipany mają boski kolor! Jak się nazywają te różowe? Wiem, że pisałaś, ale mam sklerozę :
Przez Ciebie kupię sobie kolejną magnolię. Ma cudowny kolor.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
nicol21 00:46, 07 kwi 2024


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10328
Świetna ta donica na mieście - też bardzo lubie ŚŚ i cieszę sie, że są coraz bardziej popularne.

Donica w ogródku też jest super - hiacynty extra, choć wkurza mnie że z czasem mam pełno liści a kwiaty strasznie marne się robią.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Wiaan 01:30, 07 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5227
mrokasia napisał(a)
Wow, nieźle . Fajnie mieć taki spis, to mega satysfakcjonujące jak czarno na białym widać ile do przodu.


Ok tak, ja z tych co lubi wykreślać zrobione zadania
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 01:31, 07 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5227
MagdaLenka napisał(a)
Przepiękne tulipany! Ile ich tam jest?


Tam jest ich sporo, ale nie liczyłam Mam plan na zliczenie wszystkich tulipanów w ogrodzie
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 01:38, 07 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5227
Agatorek napisał(a)
Przepięknie ❤️. Tulipany mają boski kolor! Jak się nazywają te różowe? Wiem, że pisałaś, ale mam sklerozę :
Przez Ciebie kupię sobie kolejną magnolię. Ma cudowny kolor.


Agnieszka dziękuję ♥️ Tam są różne: Design Impression, Mystic Van Ejik i jeszcze Pink Passion.
Kupisz magnolię masz miejsce, zazdro Nie wiem dlaczego posadziłam ją z tyłu, a jest cudna. Ona bardzo długo kwitnie, to jest mieszanka gwiaździstej z normalną. Ma śliczne kwiaty i ja mówię na nią cukiereczek
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies