Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u Mayi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u Mayi

Syla 20:44, 23 kwi 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sabinko .... coś nie coś ruszyło .... luknij sobie

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sabinka 14:59, 01 maj 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Sylwciu dziekuje CI bardzo! Juz sie biore za przemyslanie wszystkiego bo wreszcie dotarl do mnie Katalog! Jestem super zadowolona bo wczoraj do 1.10 wieczorkiem "studiowalam" bardzo powierzchownie ale nie moglam oczu nacieszyc. Musze jeszcze troszke czasu poswiecic zeby sie wszystkiego nauczyc ale jestem na dobrej drodze! Lektura jest!

Moze zrobie spis roslin ktore mi sie podobaja a Ty mi doradzisz co gdzie? Co Ty na to?
Widze ze juz trafilas z roslinnoscia na planie, ja to sobie jeszcze przepatrze i napisze
Buziaczki i milej majoweczki!

____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 14:26, 17 maj 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Widze ze u wszystkich zmiany, tylko u mnie cos mozolnie...na razie wszystko zwiazane z budownictwem i grodzeniem....na reszte brak czasu bo mam projekt w trakcie i tez ciezko wynalezc czas na ogrod. Limituje sie do koszenia trawnika, choc i to jest czasem nie latwe...

Sylwus - wszystkie roslinki mi odpowiadaja, natomiast jeszcze widze inne umieszczenia ich, ale projekt jest super. Musze to zrobic jakos na kartce zeby widziec kazdy kat i perspektywe, bo jakos nie potrafie sobie wyobrazic.

WIelkie buziaki i pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow!
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 08:52, 26 cze 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
WItam wszystkich,

dosc dlugo mnie nie bylo, ale mialismy troszke roboty.
Mam pewien dylemat bo czas wybrac kostke brukowa i nie wiem za bardzo jaki kolor. To znaczy chodzi o punkt praktyczny, zeby to nie bylo cos co bedzie sie mega brudzic. Dlatego tez wielkie zapytanie do Sylwii i innych ktorzy posiadaja duza ilosc kosteczki, jakie kolory wybrac, nie zapominajac ze kolor domy bedzie "zlamany" bialy ale nie ecrie ...no i dach czarny.

Osobiscie myslalam wybrac albo cos kompletnie pstrokatego...'zolty,czarny,czerwony', albo czarny z jasnym grafitem.

z gory wielkie dzieki buziaki dla wszystkich
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 21:38, 03 lip 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Oto moje malusienkie nasadzenia.
Przyznam ze odcinanie darni, i przenoszenie tych workow ziemi jest bardzo meczace Ale moja pierwsza rabata jest "wykrojona". Teraz jezdze jak szalona po szkolkach zeby kupic moje przyszle "skarby" ale kiepsko, bo informuja mnie ze teraz to bedzie ciezko z duzymi nasadzeniami poniewaz sezon zaczyna sie od wrzesnia/pazdziernika...Napewno nie wezme pierwszych z brzegu, dlatego chyba uzbroje sie w cierpliwosc, przygotuje wszystko na jesien i juz...

Oto ona na razie 5 sztuk zurawek, bo tylko tyle bylo :





Co do ziemi, nie mam zielonego pojecia jaka ona jest. Ziemia 'oryginalna' to ta jasniejsza oczywiscie. Jest taka pomiedzy lekko gliniasta a glebiej gliniasta z domieszka kredy.
Dolozylam tylko na to co widac 14 workow 50L workow ziemi z nawozem, mam nadzieje ze ja polubia moje zurawki.
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 19:50, 02 paź 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
troszeczke mnie tutaj nie bylo ale to tylko dlatego ze cos kombinowalam w ogrodzie...cos mi wyszlo ale co? zostawiam ocene dla Was, nic wielkiego ale to sa moje poczatki.

Przed lub podczas )



I po










____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 11:27, 05 paź 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
A tutaj by pokazac Gosi co ja w sierpniu po raz pierwszy kombinowalam dla mojej corci.

Pierwszy raz robilam wiec jest jak to sie mowi "nie bardzo udany" ale moja corcia nie chciala go pokroic.

____________________
Ogród u Mayi
kaisog1 11:29, 05 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Sabinko co ty chcesz od tego tortu??? Bardzo ładnie wyszedł
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sabinka 11:34, 05 paź 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
no co ty jak dobrze popatrzysz to widac pekniecia a zeby tych wiekszych nie bylo widac to na "odczep sie" musialam jakies kwiatki wymyslne zrobic bo 10 min przed przyjsciem gosci mi sie rozjechalo...hahhaa ale sport byl!
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 11:37, 05 paź 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Dziekuje za mile slowko

Niedlugo mam urodziny w rdzinie i tez bede piec torta, moze tez takiego psiaka, dore, serduszko lub syrenke ariel...takie koncepcje
____________________
Ogród u Mayi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies