Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u Mayi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u Mayi

Sabinka 17:38, 21 kwi 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Juz sa schody. Oto one, jak na razie jak zwykle "bajzel" ze hoho! Moze wreszcie cos dokoncze w tym roku..
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 09:53, 22 kwi 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Danusiu, dziewczyny co sadzicie o tym?



____________________
Ogród u Mayi
Loosiuu 17:53, 22 kwi 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Fajnie, ale ja zamiast wrzośców dałbym coś bardziej dekoracyjnego i co nie przemarznie. Nie wiem co. Choćby Runianka japońska 'Variegata' albo 'Green Carpet'.
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Joaska 15:26, 24 kwi 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Witaj, poczytałam sobie co nie co o twoich poczynaniach.
Schody fajnie wyszły i ostatni plan mi sie podoba, również zamiast wrzośców dałabym coś inego, np. turzyce evergold, albo żurawki.
Brakuje mi na tej rabacie prz murze czegoś wyższego, a może zamiast kulek leżących dałayś kule cisowe na pniu oplecione bukszpanowym zawijaskiem a pod nimi jakieś trawy
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Sabinka 21:13, 24 kwi 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Dziekuje Joasiu! Nie wiem czy potrafie tak poprowadzic bukszpan "zawijas"

Aha czyli wrzosce odradzacie... ok przyjelam do wiadomosci

____________________
Ogród u Mayi
kaisog1 21:43, 24 kwi 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
No jestem

W sumie fajnie to wygląda. Może faktycznie Joasia ma racje z tymi kulami na pniu.... tylko ja bym zrezygnowała z tego zawijaska już...
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
justi 22:10, 24 kwi 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Na tak wysokiej skarpie kule na pniu jeszcze dodadzą wysokości. Ja jestem za kulami ale nie na pniu.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Sabinka 13:06, 25 kwi 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Wczoraj testowalam z patykiem i wiadrem...no wiecei patyk w ziemie wiadro na "glowe patyka" hehe , zeby moc sobie to wyobrazic i tak jak Justi mowi wysokosc sie powiekszy, a chcialabym tego uniknac.

Dzieki dziewczyny za podpowiedzi co "dwie glowy to nie jedna"! wielkie dzieki chyba bede sadzic przyziemne.


Tylko co pomiedzy zeby urozmaicic i wzbogacic a nie przecholowac...bo napackanego to nie lubie!

____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 21:44, 25 kwi 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Pokazaly sie tulipanki




____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 21:56, 27 kwi 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
co do przedogrodka to juz chyba mniej wiecej wiem co i jak, natomiast z moim dlugim wjazdem zaczely sie schody.

Chcialabym tutaj cos posadzic ale zupelnie nie wiem co?! To musi byc cos co nie zniszczy mi drogi i nie bedzie wymagalo jakiejs bogatej gleby.
Ja myslalam takim zywoplocie z taxus xmedia 'Hicksii' ale nie wiem czy taki dostane ...najpierw chcialam Was poprosi o podpowiedz.

Tutaj zdjecia jak to wyglada, zdjecie drugie zrobilam kilka minut temu. Pomozcie co posadzic i co w miare szybko podrosnie bo juz nie moge zniesc widoku tej "szarej zaslonki"... . Dodam ze jest tam 35/40 cm.



____________________
Ogród u Mayi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies