Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u Mayi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u Mayi

kaisog1 11:04, 04 lis 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Sabinko gdzie Ty masz zdjęcia tego przedogródka???
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
zawitka 08:28, 06 lis 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Witaj Sabinko !!!Fajnie że zaczynasz wszystko na nowo jesteś dzielna masz rację ze jak trzeba to się wszystko robi.Ja też sama ułożylam sobie 100 m płytek na podłodze w piwnicy jak poszłam na emeryturę robiłam to prawie 2 lata mąż poracował a ja do pracy do piwnicy kawka radio i terakota.Dziś mam czysto w piwnicy i nie płakałam że nie idę do pracy..Pdziwiam Twój ogród i zapał i tak trzymaj!!!!!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Sabinka 08:37, 06 lis 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
WItaj Halinko,

Dziekuje ze zagladasz do mnie to zawsze cieplej na duszy !

Rzeczywiscie jest jeszcze sporo do pracy! Ja dopiero zaczynam, jeszcze nie wiem sporo rzeczy dlatego Gosia,Sylwcia i Ania i inni ktorzy sa weteranami pomagaja mi w sprawach ogrodowych.

Staram sie jak moge,nie zawsze idzie mi to jak trzeba bo mam malusienka corcie ( 3 latka) ktora pochlania wiekszosc mojego czasu, ale nie narzekam.

Zapraszam Cie czesciej do mojego ogrodu, choc pewnie w tym roku juz nie wiele sie zmieni. Poadzilam 38 tulipanow i 8 hiacyntow. Zobaczymy czy cos wzejdzie wiosna bo to moj pierwszy raz kiedy sadze cebulowate.

BUZIAKI


____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 22:27, 08 lis 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
kaisog1 napisał(a)
Sabinko gdzie Ty masz zdjęcia tego przedogródka???


Gosiaczku strona 8 czekamy na wene
____________________
Ogród u Mayi
kaisog1 23:04, 08 lis 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
nie mam weny..... siedziałam dziś trochę i sie zastanawiałam i wyszło takie coś... ale nie jestem zadowolona.


Powiem szczerze, ze to jest trudne dla mnie zadania..... Ja bym rabatę po prawej pociągnęła do tarasu.... Nie wiem jak będą biegły schody(?), nie wiem co z rabata po prawej.....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sabinka 08:27, 09 lis 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Gosia zamiast tego drzewa mozesz mi wlozyc 3 bukszpany na pniu lub cisy?Albo trzy stozki bukszpanu...

Schody beda biegly dokladnie jak wytyczylas
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 22:56, 09 lis 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Pomyslalam ze wezme sprawy we wlasne rece, bo wiem ze i Gosia i Sylwia, maja rece pelne roboty.

Cos takiego wymyslilam...nie wiem czy technicznie dobrze dlatego potrzebuje opinii ...


____________________
Ogród u Mayi
Urszulla 00:19, 11 lis 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Witaj, ja bym zamiast juk dała rośliny przewieszające się z muru
inspiracje z zimozielonego-pooglądaj cały wątek na pewno znajdziesz dla coś dla siebie
-ja tylko dam Ci linka
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2252-zimozielony-ogrod-przy-bialym-domu?page=173
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Sabinka 17:19, 11 lis 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Witam serdecznie

Wlasnie skonczylam ogladac Zimozielony ogrod...zaczelam wczoraj o 20.00 zakonczylam o 00.30..bo oczy mi padaly, a w nocy nie moglam spac bo sie w nim zakochalam! Zimozielony ogrod, to wszystko czego bym sobie zyczyla u siebie..

Nie wiem czy to mozliwe, bo sama mam na razie nie bardzo duza wiedze..Postaram sie zaczerpnac widokow w kazdym z ogrodow komponowanych przez Danusie! Ogrod z lustrem rownie piekny..wlasnie ogladam ogrod na piaskach i Miniaturowy ogrodek u Gabi...Mega piekne zmiany...a u mnie nic sie nie dzieje, czekam do wiosny i do czasu az wreszcie majster przyjdzie i mi schody wejsciowe zrobi!Obiecal jeszcze przed koncem roku...

Ten projekt to taka moja pierwsza zabawa z programem, moze Danusia cos pomoze jak trafi do mnie
Moze masz racje z tymi roslinkami opadajacymi Dziekuje serdecznie za rade i prosze o wpadanie i rady

Pozdrawiam
____________________
Ogród u Mayi
Gardenarium 13:16, 12 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jukki na pewno nie będą dobrze tutaj wyglądały, zamiast nich posadź Hakonechloa macra "Aureola" albo "All Gold", będzie ładnie się kładła na brzegu.

Świerk po prawej nie może być. Lepiej obok siebie 3 stożki, ale każdy innej wielkości.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies