Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u Mayi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u Mayi

Sabinka 13:19, 12 lis 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Tak jest szefie! Postaram sie to na programie ulozyc...

Danusiu a to co juz mam w ogrodzie posadzone tego roku...3 stozki i kule na stronie nr 16?
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 14:06, 12 lis 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Takie cos.. Na zdjeciu zywotnik w jesieni piekny

____________________
Ogród u Mayi
Syla 19:19, 22 gru 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Wesołych Świąt Sabinko !!!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sabinka 15:26, 26 mar 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Witam wszystkich,

Troszke czasu minelo od ostatniej wizyty ale staram sie sledzic inne ogrody na bierzaco bo u mnie w ogrodzie nic na razie sie nie dzieje.

Przed zima udalo mi sie posadzic po raz pierwszy w zyciu tulipany i hiacynty (nie planowane) ktore dostalam od Mamy.

Udalo nam sie przed zima zrobic schody wejsciowe, z betonu a nie jak to bylo poczatkowo myslane z kostki.

Dzis zrobilam kilka zdjatek tulipankow o ktore sie balam bo juz wyszly ale snieg zasypal je ponownie. Chyba nic sie im nie stalo ale zobaczymy jak juz sie rozwina:









____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 19:50, 08 kwi 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Pomalutku zacznie wiosna chyba do nas zagladac, ale temperatury nie sa jeszcze "au RDV"!!

Nie pisalam wczesniej o tym ale udalo sie przed zima zrobic schody wejsciowe z betonu jednak bo M nalegal tak wiec zostaly betony... Jak sie zrobi troszke cieplej to zrobie zdjecie z domem.



Sa tez kabelki z pradem na lampeczki dekoracyjne. Na chwile obecna to nic fajnego ale mam nadzieje ze jak dodam troszke dekoracji roslinnych to bedzie fajnie. Mam nadzieje ze pomozecie doradzic.?

Mam tez jeszcze jeden problem estetyczny zwiazany z moim wjazdem. Po dwoch stronach ogrodzenie nie jest piekne i potrzebuje pomyslow jak to zrobic by bylo reprezentacyjne i ladne. Jeszcze sasdiadka jakas "szmate" zawiesila szara...katastrofa! Poradzcie mi cos kochani!!!!

Po prawej stronie zdjecia (tam gdzie ta szmata) to mam takie 40 cm na lampki wzdluz wjazdu i moze na jakies ozdobne drzewka, ale jesli beda jakies fajne propozycje i pomysly na ogrodzenie to jestem gotowa sie poswiecic. Ocencie sami...


____________________
Ogród u Mayi
Ewa4 12:35, 10 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witaj Sabinko chciałam pochodzić po Twoim ogrodzie ale net mi wolno pracuje więc zostawiam ślad żeby być na bierząco i wpadnę nadrobić zaległości.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Loosiuu 13:58, 10 kwi 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Hej może przy tej siatce po prostu zrobić najzwyczajniej żywopłot? Może być z żywotników, ale niekoniecznie. Jest wiele innych ciekawych roślin. Choćby graby, buki, cisy, świerki
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Sabinka 21:45, 11 kwi 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Ewa: Witam serdecznie i zapraszam jak najczesciej
Loosiu: No wlasnie myslalam o tym, ale co jak czesc lisci,igiel przejdzie do sasiada? Moi sa jacys dziwni...wolalabym nie miec z nimi nic wspolnego. A druga sprawa mam asfalt polozony i boje sie ze korzenie beda pod niego wchodzi i niszczyc mi asfalt.
Nie znam sie na tych roslinach 'graby'...chcialabym zeby to bylo albo cos zimozielonego zeby liscie nie spadaly do sasiada i zeby w miare mozna je trzymac w ryzach, no a jesli nie to jakis plot fajny...murowany + drewno. Z tym ze mam okolo 45 mb

Dziekuje za pomysly i jeszcze o nie prosze, bo jestem sama a doswiadczenie wlasciwie zerowe! Fajnie ze jestescie! bardzo mi sie cieplo zrobilo na serduszku ze jest ktos kto zaglada i stara sie pomoc!

Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Ogród u Mayi
Ewa4 23:26, 11 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Sabinko 0garnełam cały Twój wątek no i domek śliczny i fajna skarpa propozycje dziewczyny Ci fajne dają ale ja bym się chyba trzymała tych Danusi no ale co kto lubi.To co posadziłas stożki i żórawki z trawą super podoba mi się będę podglądać bo może coś zrobię z tyłu działki a Ty tu masz ciekawe projekty .
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Sabinka 21:20, 16 kwi 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Dziekuje Ewus za slowa otuchy. Ja jestem bardzo poczatkujacym ogrodnikiem.
Z czasem moze nabiore doswiadczenia, choc moze to trwac!
Zapraszam Cie do mnie jak najczesciej i oczywiscie czekam na krytyki

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogród u Mayi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies