Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Kordina 22:06, 29 lip 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4751
Właśnie jestem w szoku z powodu Twojej listy przyszłościowo tylko ogród botaniczny do zwiedzania widzę u Ciebie . Jestem pełna podziwu nad Twoimi zdolnościami utrzymania tak ogromnego ogrodu w kulturze
Niech Ci się zagęszcza i namnaża
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Gruszka_na_w... 22:14, 29 lip 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22097
Z tych Twoich hortensji to niezły katalogowy zestaw się zrobił.
Rabaty na froncie napuchły aż miło popatrzeć.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
olciamanolcia 22:16, 29 lip 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7209
Aga wykonałaś kawał dobrej roboty - dosłownie
Horty piekne! Lista imponująca
O rzeczce różanej z domieszką werbeny nie wspomnę.
Podziwiam Ciebie- jak Ty na te hektary znajdujesz czas? Czy Twoja doba ma więcej godzin ?
Z roku na rok bedzie gęściej i gęściej i gęściej i coraz to piękniej
Szacun Koleżanko ❤️
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Martka 22:30, 29 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aga, dokonałaś niemożliwego! Rzeczki są przepiękne. Werbena to był genialny pomysł. Mama, a pośrednio ciemierniki, odegrała ważną rolę w udoskonaleniu kształtu rabaty z wiązem. Zestaw hortensji imponujący, jak ogarniasz ten stan posiadania pod względem nazw? Podziw i gratulacje! Za rok to wszystko będzie jak otulający, gęsty płaszczyk - a już teraz jest cudnie. Nasuwa mi się to samo pytanie co Judith, jak tyle piękna przyswoić? Obchody będą wymagały nie kubka, a termosa kawy!?

Mirka 22:40, 29 lip 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Agatorek napisał(a)
Motylkowo w oregano


Imponująca ilość odmian Hortensji
Mam też to oregano strasznie się wysiewa.
Jedną mam sadzonkę kilkuletnią która ma z 1.20 cm. wysokości i tyleż samo objętości.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Alija 22:59, 29 lip 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8868
Agatorek napisał(a)
I jeszcze frontowe rabatki przed domem


Rabaty przed domem wspaniale się prezentują, rośliny pięknie się rozrosły.
A lista hortensji imponująca, no ale przy Twoich "hektarach", to trudno się dziwić.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Magara 00:37, 30 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6832
Aga, wielki PODZIW
Porwałaś się na niemożliwe przy tych swoich hektarach a żyjesz i są mega efekty
Jest super
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 10:27, 30 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10350
Mi też podobają się rabaty przed domem I tak sobie pomyślałam, że Ty z natury nie mogłabyś mieć małego ogrodu zobacz, jak psiaki to duże i dużo, ogród podobnie tak mi się fajnie skojarzyło
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 15:24, 30 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Bożenko, dziękuje , nie wszystko udaje mi się utrzymać tak, jak być powinno, ale ogólnie nie jest źle .
Do ogrodu botanicznego jeszcze daleka droga, ale ewentualne zwiedzanie może być wcześniej

Haniu, napuchnięte rabaty dziękują .
Lubię różnorodność, co bardzo widać w ogrodzie. I za dużo roślin mi się podoba , ciężko mi wybrać jedną, czy dwie odmiany, więc „idę na całość” .

Justyna, niestety moja doba ma 24 godziny i lubię spać, więc też żałuję, że nie można jakoś tego porozciągać.
Pracuję z domu, więc co jakiś czas wyskoczę na zewnątrz, lub wieczorami nadrabiam pracę. Tylko dlatego mogę tyle czasu poświecić na ogród .
Dziękuję ❤️

Martuś, tak się składa, że nazwy hortensji opanowałam bardzo szybko. W przeciwieństwie do nazw róż, które często mi się mylą (oprócz „ulubionych” ).
Nie piję kawy w ogóle, chyba że mrożoną, ale to nie jest kawa tylko napój o smaku kawy .
Wiesz, jak (prawie) codziennie widzi się to piękno, to można wytrzymać .
A werbena ładnie mi się rozsiewa po rabatach. Znalazłam nawet jedną za altanką i na razie jedną pod wiązem, tam, gdzie sadziłam ciemierniki (i na innych rabatach). To też będzie fajnie wyglądać. Tylko ciemierniki z werbeną.

Mirka, myślałam, że to oregano tak nie rośnie, jak piszesz. Może u Ciebie to jakiś wyjątek od reguły. W sumie to mam nadzieję, bo u mnie są posadzone raczej z brzegu rabaty . Dobrze, że nie jest jakieś bardzo zwarte

Dziękuję Alicjo . Też mi się podobają rabaty, te frontowe, i te za domem . Jeszcze tylko milion poprawek na „starych” rabatach i będę zadowolona z całości .

Basiu, rabaty frontowe dziękują . W sumie jest trochę racji w tym co piszesz . Jak mieszkałam w bloku, to miałam tylko tuję (Haha ) na balkonie i sunię, która ważyła 3 kg .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 15:29, 30 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Zrobiłam dziś zdjęcie z balkonu rabat za domem (nieskromnie powiem, że jestem z siebie dumna )




I szałwia schwellenburg z bliska dla Sylwii (leży )

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies