Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Kawa 12:08, 23 maj 2023


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
wow
donice robią wrażenie!

____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Agatorek 17:21, 23 maj 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Kasiu, tylko że póki co nie mam kim dowodzić. EM się do pielenia nie nadaje, a tu najwiecej by się przydało pomocy

Kamila, dzięki
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 22:38, 23 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Agnieszko, gratulacje! Taras wyszedł bardzo spójnie , jest niepowtarzalny, donice dobrze zgrywają się z resztą. Najbardziej podobają mi się te dwa mebelki przy ścianie Mistrzowskie pomysły. Teraz myślę, że do donic dobrze by pasowały jakieś drzewka liściaste, które doda zieleni, zwiewności, lekkości?

JoannA 22:46, 23 maj 2023


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Taras mega wypas
A donice wyglądają naprawdę wspaniale. Jak hakone podrośnie to będzie czad.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Agatorek 12:04, 24 maj 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Martka, myślałam o drzewku/ krzewie w donicy. Nawet kupiłam specjalnie klona palmowego Garnet (jest zwiewny i lekki), ale musiałabym mieć dla niego naprawdę wielką donicę. Jeszcze takiej nie znalazłam (te wielkie kule nie mają aż takich dużych wkładów), także klon pewnie pójdzie do ziemi.

Joanna, dziękuję
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
April 13:31, 24 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10204
Jak fajnie skończyć taras, co? Od razu chce się gości przyjmować
Mega fajne są te kuliszcza, z hakone wyglądają jak główki ze sterczącą fryzurą. Ależ wielki musisz mieć ten taras skoro tak wiele ci się zmieściło i to na luzie.
Ilu litrowe są wkłady do donic że nie mogłaś drzewka wsadzić? No aż szkoda. Pięknie by wyglądało. Choć obecna koncepcja też jest bardzo stylowa
____________________
April April podbija las Mazowsze
anuska2507 13:45, 24 maj 2023


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
Agatorek napisał(a)
……….

Cześć. Mam na imię Agnieszka i jestem uzależniona

Tylko z tym nie walcz, bo dzięki Twojemu uzależnieniu jest co podziwiać
Piękna metaloplastyka, wszystko spójne. Pan kowal to artysta
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Agatorek 17:45, 24 maj 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Jola, dokładnie. Jeszcze tylko parę drobiazgów (czekam na farbę do starej huśtawki) i finito.
Taras jest ogromny, dużo większy niż na projekcie, ale jak działka duża, to nie było sensu robić jakiegoś małego.
Wkłady do tych wielkich kul (średnia 80 cm), mają średnicę 40 cm i 28 cm wysokości. Chyba nie było podane ile to litrów. Więc na szerokość ok, ale głębokość nie powala (a zwłaszcza przy drzewkach). Mogłyby mieć 50-60 cm wysokości, wtedy jakieś mniejsze drzewko mogłoby rosnąć w takiej donicy. Pewnie chodziło też o udźwig tego wkładu z ziemią.
Nawet pytałam producenta tych donic, czy by nie mogli zrobić takiej donicy, jak te, czyli o średnicy 80 cm, ale trochę niższej i z większym wkładem. Ale się nie udało.

Aniu, nie walczę z uzależnieniem. Na razie walczę z chwastami .
Dzięki
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Monia81 20:21, 24 maj 2023


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
Ależ cudnie te donice wyglądają cały tarasik przepiękny nadrobiłam focie z ogrodu i te szerokie kadry robią wrażenie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Agatorek 21:29, 24 maj 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Dziękuję Monika
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies