Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 19:23, 16 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Juzia napisał(a)
Oglądam tak sobie od wczoraj i dalej nie wiem co napisać...



Ja cię rozumiem, chcesz być miła ale nie umiesz kłamać Lepiej wtedy nic nie mówić
____________________
April April podbija las Mazowsze
beta 19:32, 16 lip 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Juzia napisał(a)
Oglądam tak sobie od wczoraj i dalej nie wiem co napisać...



Haha. Świetnie Cię rozumiem, mi też nowe odjęło

Może tylko jedno słowo przychodzi mi do głowy PRZECUDNIE!!!

Aprilku, jak ty to robisz, że na rabatach masz tak bujnie?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Juzia 19:50, 16 lip 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
April napisał(a)


Ja cię rozumiem, chcesz być miła ale nie umiesz kłamać Lepiej wtedy nic nie mówić


O masz!

No ja tak robię .... ale nie w tym przypadku!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Mgduska 23:02, 16 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Nie ma to jak świeże oko, w dodatku zachwycone Bardzo piękna relacja

____________________
Sałatka pokrzywowa
Joann 23:38, 16 lip 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
Prawie by mnie ominęła fotorelacja Kasi! Dobrze, że w porę usiadłam i zaczęłam nadrabiać. Aprilku, Twój ogród jest niezwykły. I, tak jak dziewczyny już pisały, widać, że nie pokazywałaś wszystkiego, jak wiele dały nam te nowe kadry! Uwielbiam błąkać się po lesie, obcować z naturą. Ale u Ciebie też przecież las, tylko taki inny, jakby niewidzialną ręką człowieka dotknięty, magiczny, bo obfity w roślinność bujną. I to jest w Twoim ogrodzie takie niezwykłe. Ty sobie działasz, ciężko pracujesz, a to wszystko jakby tam było, jakby samo urosło.
____________________
Joanna Ogród długi
Gosiek33 06:10, 17 lip 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Dopiero dziś zobaczyłam...

Jolu czy na pewno wiedziałaś jaki masz przepiękny ogród?

Spojrzenie Kasi na rośliny i otoczenie jest bezcenne. Mistrzostwo świata
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
April 07:43, 17 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
beta napisał(a)


Haha. Świetnie Cię rozumiem, mi też nowe odjęło

Może tylko jedno słowo przychodzi mi do głowy PRZECUDNIE!!!

Aprilku, jak ty to robisz, że na rabatach masz tak bujnie?


Ogród jest moją odskocznią. Zostawiam w nim całą frustrację, złość i niezadowolenie. Lęki i strachy zakopuję w głębokich dołkach. Zostaje cieszyć się uspokajającą zielenią
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:45, 17 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Juzia napisał(a)


O masz!

No ja tak robię .... ale nie w tym przypadku!



Juziek, wiesz że to żarcik taki? Ja jestem znana z czarnego humoru i żartów z kamienną twarzą. Rzadko się śmieje, bo zmarszczki się robią...
Buziak
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:47, 17 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Mgduska napisał(a)
Nie ma to jak świeże oko, w dodatku zachwycone Bardzo piękna relacja





Tak Kasia ma oko. Artystyczne
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:51, 17 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Joann napisał(a)
Prawie by mnie ominęła fotorelacja Kasi! Dobrze, że w porę usiadłam i zaczęłam nadrabiać. Aprilku, Twój ogród jest niezwykły. I, tak jak dziewczyny już pisały, widać, że nie pokazywałaś wszystkiego, jak wiele dały nam te nowe kadry! Uwielbiam błąkać się po lesie, obcować z naturą. Ale u Ciebie też przecież las, tylko taki inny, jakby niewidzialną ręką człowieka dotknięty, magiczny, bo obfity w roślinność bujną. I to jest w Twoim ogrodzie takie niezwykłe. Ty sobie działasz, ciężko pracujesz, a to wszystko jakby tam było, jakby samo urosło.


Joann, nikt nie pokazuje wszystkiego, chyba że się ma tak dopieszczony ogród jak np Kwarteta czy Brzozowej. Ja mam mnóstwo miejsc do przeróbki. Poza tym jak zajmę się jakąś nową rabatą to siłą rzeczy tracę zainteresowanie pozostałymi. Nie mówiąc o tym że wtedy po prostu brak czasu. Lubię tworzyć, co innego z ogarnianiem tego co jest. A wszyscy wiemy że w ogrodzie nie da się nie zmieniać. No bo kto jest tak genialny żeby zrobić ogród od razu doskonały, nie wymagający poprawek.
Marzy mi się żeby nie pracować zawodowo, tylko sobie powolutku dłubać w ogródku...
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies