Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

UrsaMaior 09:35, 19 lip 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8189
Johanka77 napisał(a)


Oniemiałam...
Tyle Wam powiem.

Albo nie powiem, bo przecież oniemiałam...


____________________
ogród pod lasem
April 11:25, 19 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Ogłoszenie parafialne
Czy może ktoś wybiera się w tym tygodniu do Szmita? Chcę pojechać a zakupy w towarzystwie zawsze fajniejsze
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:28, 19 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
sarenka napisał(a)
Nie jestem w stanie nadrobić bo przez tydzień ponad 100 stron przybyło ale obejrzałam zdjęcia Kasi ( szok że w ten upał dała radę )
Mogę sobie tylko wyobrazić ile pracy Jola wkładasz w ogród, w to by tak wszystko bujnie rosło...
Jakby było jakieś spotkanko ogrodowe u Ciebie to jeśli będę mogła to chętnie wpadnę, tylko, że ja rzadko na O.zagladam...
Dobrego dnia!

A ta figurę uwielbiam!


Nie planowałam dużego spotkania ale brama otwarta. Umów się może jeszcze z kimś będzie weselej i daj znać kiedy. Wiem że jeszcze Kasya chciała przyjechać
____________________
April April podbija las Mazowsze
anabuko1 14:07, 19 lip 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Kasia_CS napisał(a)
Schodzimy na dół o połazimy po ścieżkach





Przepiękne kadry z bardzo zadbanego i wyjątkowego ogrodu
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
April 05:41, 20 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Bardzo dziękuję za miłe wpisy. Oczywiście podziękowania należą się głównie Kasi, bo ona nawet z bałaganu potrafi wyłuskać fajne ujęcia.

Wczoraj próbowałam ten bałagan trochę okiełznać, cały dzień cięłam szałwie i geranium magnificum, rwałam chwasty i przesadzałam rośliny na rabacie z misą.
No i teraz mam dylemat, czy wstawiać jakieś focie, bo nie chcę psuć odczuć po sesji Kasiowej

Pomyślę o tym wieczorem, na razie będę się niedługo zbierać i jadę do Szmita. Szkoda że akurat nikt się tam nie wybiera. Będę zdana na towarzystwo eMa, który w zakupach nie przeszkadza ale też z pewnością nie pomoże w rozterkach. Przez to pewnie nakupię mnóstwo niepotrzebnych i niepasujących do niczego roślin. Ach ten zakupoholizm roślinny...
____________________
April April podbija las Mazowsze
Helen 06:35, 20 lip 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8286
Chętnie bym z Tobą pojechała, jakbym była w pobliżu. Zakupy w takiej szkółce, to sama przyjemność.
____________________
Helen - Hortensjowo
Kasia_CS 08:01, 20 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
April napisał(a)

No i teraz mam dylemat, czy wstawiać jakieś focie, bo nie chcę psuć odczuć po sesji Kasiowej


Weź Ty się nawet nie zastanawiaj, tylko wstawiaj co masz Chcemy mieć aktualizację Twojego ogrodu

A co planujesz kupić poza tym gąszczem roślin spoza listy, o których jeszcze nie wiesz, że potrzebujesz ?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
April 08:11, 20 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Helen, no szkoda. Ale kiedyś się tam wybierz bo warto. Piękny ogród pokazowy.

Kasiu, chcę Krzewuszkę jaką ma Inka z dużymi liśćmi, i rośliny na paprociowisko. U Ursy Długosz królewski np.
Ale my z mężem co roku jeździmy tam po prostu spacerować. Bardzo lubię to miejsce.
Za godzinę już tam będę
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:13, 20 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Przypomniałam sobie jak ta Krzewuszka się nazywa Lime Monster
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kasia_CS 09:04, 20 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ja tam byłam raz i ogród pokazowy jest naprawdę świetny bardzo jestem ciekawa z czym wyjedziesz, bo aktualna lista nie jest zbyt potężna póki co
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies