Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 07:53, 17 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Gosiek33 napisał(a)
Dopiero dziś zobaczyłam...

Jolu czy na pewno wiedziałaś jaki masz przepiękny ogród?

Spojrzenie Kasi na rośliny i otoczenie jest bezcenne. Mistrzostwo świata


Nie Gosiu, nie wiedziałam, i dalej nie jestem przekonana. Zresztą przyjedź i sama zobacz. Dawno cię u mnie nie było
To magia Kasi
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kasia_CS 08:03, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Oj Jolu Jolu... Gdyby nie TAAAAKI ogród, to zdjęcia by tak nie wyszły. On się po prostu sam fotografuje i to Twoja magia tam zadziałała :*

Dziękuję za wszystkie pochwały dla fotografki-przeogromnie mi miło i aż się chce robić takie relacje-zarówno ku radości twórczyni ogrodu jak i dla oglądających na ekranie.. ps. Ja i tak tęsknię za zdjęciami Anuli, bo ta jakby trzasnęła sesję, to pozostałoby mi tylko bić pokłony
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Joann 08:28, 17 lip 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
April napisał(a)


Joann, nikt nie pokazuje wszystkiego, chyba że się ma tak dopieszczony ogród jak np Kwarteta czy Brzozowej. Ja mam mnóstwo miejsc do przeróbki. Poza tym jak zajmę się jakąś nową rabatą to siłą rzeczy tracę zainteresowanie pozostałymi. Nie mówiąc o tym że wtedy po prostu brak czasu. Lubię tworzyć, co innego z ogarnianiem tego co jest. A wszyscy wiemy że w ogrodzie nie da się nie zmieniać. No bo kto jest tak genialny żeby zrobić ogród od razu doskonały, nie wymagający poprawek.
Marzy mi się żeby nie pracować zawodowo, tylko sobie powolutku dłubać w ogródku...


Aprilku, ależ Kasia pokazała tak piękne kadry, ja żadnych "niedopieszczeń" nie zauważyłam! Ojejku, to co ja mam powiedzieć? Zaraz schowam głowę w piasek a że zmieniasz, to chyba takie naturalne w ogrodzie. Pięknie masz, jesteś dla siebie zbyt surowa!
____________________
Joanna Ogród długi
Helen 10:01, 17 lip 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
I Jola i Kasia to prawdziwe artystyczne dusze. Brawa dla Was, Dziewczyny.
____________________
Helen - Hortensjowo
Juzia 13:13, 17 lip 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38452
April napisał(a)


Juziek, wiesz że to żarcik taki? Ja jestem znana z czarnego humoru i żartów z kamienną twarzą. Rzadko się śmieje, bo zmarszczki się robią...
Buziak


Wiem!
Ja też lubię takie żarciki
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Dorii 15:42, 17 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
April napisał(a)


Czyżby pomysł się spodobał

Jak człowiek na granicy to wszystkie pomysły są dobre. Dzieciakom chyba nie służyła stolica, od wyjazdu jest lepiej i dziś nawet odpoczywam. Ale żal mi że nie dane mi było zwiedzić pięknych ogrodów na szczęście koleżanki nie szczędzą zdjęć i choć ciut można ukoić ten żal.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
sarenka 17:31, 17 lip 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Nie jestem w stanie nadrobić bo przez tydzień ponad 100 stron przybyło ale obejrzałam zdjęcia Kasi ( szok że w ten upał dała radę )
Mogę sobie tylko wyobrazić ile pracy Jola wkładasz w ogród, w to by tak wszystko bujnie rosło...
Jakby było jakieś spotkanko ogrodowe u Ciebie to jeśli będę mogła to chętnie wpadnę, tylko, że ja rzadko na O.zagladam...
Dobrego dnia!

A ta figurę uwielbiam!
Kasia_CS napisał(a)
Wracamy do całuśników




____________________
Magda W samym sloncu
Johanka77 23:22, 17 lip 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kasia_CS napisał(a)
Schodzimy na dół o połazimy po ścieżkach






Oniemiałam...
Tyle Wam powiem.

Albo nie powiem, bo przecież oniemiałam...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Juzia 22:19, 18 lip 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38452
Johanka77 napisał(a)


Oniemiałam...
Tyle Wam powiem.

Albo nie powiem, bo przecież oniemiałam...


Co nie?

Ja dalej nie wiem co napisać...


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
PrawieBory 08:25, 19 lip 2021


Dołączył: 08 sty 2018
Posty: 119
Juzia napisał(a)


Co nie?

Ja dalej nie wiem co napisać...




Ja tylko się gapię......
____________________
Pozdrawiam. Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies