Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

malgol 13:32, 24 sty 2023


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No witam koleżankę ! juz myslałam ,że u Ciebie wiosna a to jeszcze piękna jesień No przepiękne masz te kolory.Tez pocykałam trochę zdjęć gdy było kolorowo ,ale szybko zima mnie zdołowała i juz mi się nic nie chciało. Nawet zdjęć pokazać. Fajnie gdy zimą chociaż śnieg jest a w moich stronach to zazwyczaj tylko zgnilizna trawnika i kretowiska straszą. Mnie jeszcze kijem nie wygoniłby do ogrodu tak jest paskudnie
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Juzia 17:23, 24 sty 2023


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
Idealny!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
ewsyg 20:37, 24 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Cudną miałaś jesień kochana i cudnie ją pokazałaś. Zwierzaki takie do całowania i miziania.
Patrząc na Twoje zdjęcia, wydaje się, ze masz ogromny gąszcz w ogrodzie, taki trudny do przechadzek. Zapewne tak nie jest w rzeczywistości?. Podoba mi się ten spokój, który towarzyszy Twojemu ogrodowi.
Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Martka 20:53, 24 sty 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
April napisał(a)




April, i bardzo dobrze, że zaczęłaś sadzić rośliny dające jesienne, spektakularne efekty. Dzięki, że wstawiłaś te zdjęcia, nawet gdybyś je wstawiła w maju-czerwcu, to tak bym się nimi jarała! Z jaką czułością i smakiem tkasz ten kobierzec leśny, nie mogę oderwać wzroku od zdjęć...
Pozdrawiam, Jolu! Czekam na wiosenne!


Helen 07:28, 25 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
April napisał(a)


Ładnie to ujęłaś "z przytupem" choć raczej z zaległościami
Przypki są po drugiej stronie Warszawy, ale jest świetny dojazd trasą S8, więc zawsze można godzinkę poświęcić na dojazd. Bo czy "warto" to trzeba się przekonać na miejscu Zapraszam
A skąd byś jechała? Daleko masz do Danusi?

O, godzinka to dużo. To raczej innym razem. Jestem z okolic Poznania. Ale bardzo dziękuję, może kiedyś będę w okolicy, to zapukam
____________________
Helen - Hortensjowo
April 09:10, 25 sty 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Pszczelarnia napisał(a)



Lubię to!


Lubię to, że to lubisz. Buziak
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:12, 25 sty 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Kiedy się patrzy na te Twoje zdjęcia, to aż trudno uwierzyć, że kiedyś nie lubiłaś jesieni. Masz teraz jesień "na bogato". Cudnie jest!


Haniu, no jakoś samo się tak zrobiło Niewiele roślin sadziłam z myślą o jesiennym przebarwieniu, to jakby "produkt uboczny", który z czasem doceniłam.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:15, 25 sty 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
anpi napisał(a)
Aprilku powtórzę w zgodnym churze : uczta dla oczu, uczta dla oczu...!!!
Pięknie komponujesz swój leśny ogród i cudnie go pokazujesz
A energia sama wróci że słoneczkiem ! Mam nadzieję, bo sama jakoś muszę się zmuszać do zaplanowanych działań. Ale one dotyczą teraz porządków w piwnicy i moich "szpargałach twórczych" i dochodzę do wniosku, że łatwij sprząta się ogród, bo przynajmniej wiadomo który to chwast i nie szkoda go wyrzucić


Szpargały twórcze, jak to brzmi Pewnie masa tam skarbów, których sama nie docenisz. Musisz chyba wystawić na licytację
Fajnie że doceniasz mój ogrodowy wysiłek, zwłaszcza że ja nie umiem robić planów. Mam w głowie wstępny zarys i działam instynktownie. Sporo się nie udaje, ale czasem coś wyjdzie i wtedy tym większa radość.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:19, 25 sty 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
malgol napisał(a)
No witam koleżankę ! juz myslałam ,że u Ciebie wiosna a to jeszcze piękna jesień No przepiękne masz te kolory.Tez pocykałam trochę zdjęć gdy było kolorowo ,ale szybko zima mnie zdołowała i juz mi się nic nie chciało. Nawet zdjęć pokazać. Fajnie gdy zimą chociaż śnieg jest a w moich stronach to zazwyczaj tylko zgnilizna trawnika i kretowiska straszą. Mnie jeszcze kijem nie wygoniłby do ogrodu tak jest paskudnie


Gosia, wiosny jeszcze u mnie brak bo jej nie szukałam. Poza oczarami. No może ciemierniki przecierają oczy.
Pokaż koniecznie swoje zdjęcia. Widzisz, ja też cykałam potem zima mnie zdołowała, a teraz sobie przypomniałam, że mam niepokazywane fotki.
Może obejrzenie swojego ogrodu na zdjęciach doda ci pozytywnej energii, nie do działania, bo zimno ale do planowania, cieszenia się nim
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:20, 25 sty 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Juzia napisał(a)
Idealny!


łał, padłam z wrażenia pod takim komentarzem
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies