Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 08:14, 28 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10149
UrsaMaior napisał(a)
Haha i to jest właściwe podejście


Kordina napisał(a)
Ha, ha, dobre, zając i kurczak zmienia perspektywę


Dziewczyny, każdemu to co mu w duszy gra
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:17, 28 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10149
Kontonaogrod napisał(a)
Zachwycam się Twoją wiosną Wysprzątane że ho ho! Chętnie przygarnęłabym parę dorosłych sosen... zastanawiam się czy na mojej glinie jakiekolwiek zechcą kiedykolwiek urosnąć...
uśmiechnęłam się czytając o myciu okien, poczekam aż będzie ciepło z myciem - też ogród jest priorytetem bo po prostu lubię tam grzebać, okna nie uciekną

pozdrawiam


Aniu, witaj i dziękuję. Niestety sosny na glinie nie dadzą rady, prędzej świerki lub choiny. Ale za to róże uwielbiają takie warunki. A u mnie zanikają. Tak więc, nie można mieć wszystkiego ale można mieć najlepsze co w danych warunkach się da
U mnie w sezonie ogrodowym dom zarasta pajęczynami. Tak więc pewnie większość nas ma priorytety ustawione na ogród. Fajnie że jest takie grono, bo wśród rodziny i przyjaciół poza jedną, raczej czuję się nierozumiana
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:18, 28 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10149
Juzia napisał(a)
Ależ ja tęskniłam za Twoim lasem...


Zawsze zapraszam
Teraz na swoich hektarach możesz sobie lasu do woli nasadzić
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:19, 28 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10149
Kontonaogrod napisał(a)
Wzięłaś urlop żeby okna myć? No co ty żeby drzewa sadzić czy ogród ogarnąć - może. Ale żeby robotę robić? Gorszą niż praca etatowa? Nigdy w życiu za milion lat nie


Zdecydowanie praca etatowa to dla mnie kamieniołom. Wolę wszystko inne, prać, prasować, myć okna a nawet gotować, byle załapać się na jakieś wolne
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:33, 28 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10149
anpi napisał(a)
Okna glanc malina, las przez nie bardzo wyostrzony
Ale takie dokładne mycie okien szczególnie tych do ziemi i drzwi tarasowych jest niebezpieczne. U mnie potem goście, a nawet eM i moja mama rozbijają sobie nos albo czoło wychodząc na taras pewnym krokiem : P ( nie mam belki poprzecznej w drzwiach i jak za czyste to wydaje się że
otwarte, tym bardziej, że z zewnątrz uchylona jest moskitiera, która zakłamuje dodatkowo rzeczywistość. Już się zastanawiałam czy na szybę nakleić jakąś naklejkę z czarnym ptakiem??? A może raczej z nosem!?


U mnie nikomu się to nie zdarzyło, zwłaszcza że z czterech dużych okien, tylko jedno się otwiera, więc wszyscy wiedzą jak się na tarasy wydostać
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:34, 28 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10149
Makao napisał(a)
Widoki piękne
Las w domu



Tak lubię
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:36, 28 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10149
Patrycja_KG_Lu napisał(a)

W Lidlu są sezonowe naklejki za około 5-6 zł wielokrotnego użytku. Kupiłam do pokoju dziecięcia dla urozmaicenia. Mam złe doświadczenia z szybami. Będąc tysiące kilometrów od domu na wakacjach wstąpiłam do centrum handlowego. To był dzień kiedy zmieniali właśnie naklejki na szybach i były odklejone. Odwracałam się idąc by coś komuś powiedzieć. Kątem oka widziałam otwarte drzwi…jak bardzo się pomyliłam…nadziałam się łukiem brwiowym. Było sporo krwi. Ochrona wezwała karetkę (w tamtym kraju za takie rzeczy jak niezabezpieczone szyby są duże pozwy o odszkodowania, mieli więc dużego stracha). Opatrzyli mnie na zapleczu ochrony wstępnie i doradzili bym stawiła się na SOR. Umówiłam wizytę na SOR przez moją ubezpieczalnie. Kilka szwów założył mi chirurg chwaląc się przy tym pielęgniarce pomagającej „pewnie jeszcze takiego szwu nie widziałaś” założył inaczej niż na polskie standardy i nie ma śladu. W Polsce nie chciała babeczka mi ich sciągnąć, bo nie wiedziała jak założone były (szok). Ściągałam sama z pomocą współlokatorki pęsetą przy lampce nocnej.



Tak, w sklepie też mi się zdarzyło "wpaść" na witrynę
Fatalne miałaś doświadczenie, ale dobrze że skończyło się pozytywnie. Przecież to wstrząśnienia mózgu można doznać.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:39, 28 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10149
Mój ogród przez okienka


Taras jeszcze do mycia. Wiem, kolejność do bani ale wolę poprawić niż myć w ostatniej chwili






____________________
April April podbija las Mazowsze
Judith 08:47, 28 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9909
April napisał(a)
Mój ogród przez okienka


Borze Tucholski, jakie wspaniałe okna i jaki wspaniały widok za nimi! Cudo!

I głośnik zacny widzę też . Mam podobnej wielkości, szkoda, że o oknach nie mogę tego powiedzieć
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Rojodziejowa 08:58, 28 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8413
Aprilku, ten Twój las to mistrzostwo świata. A jeszcze z domu można to mistrzostwo oglądać... niesamowite!

Też zwróciłam uwagę na głośniki
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies