Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Martka 10:37, 06 lut 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Judith, przebiśniegi oznaczają jedno: nic nie zatrzyma biegu spraw, nawet pojedyncze epizody ze śniegiem. Wczoraj wieczorem wyjrzałam przez okno i stwierdziłam, że musiałam zapomnieć o zgaszeniu oświetlenia części gospodarczej działki poszłam wyłączyć, a to zmyłka! Tak widno było, białe zimne światło zupełnie takie jakie daje halogen tam zamontowany Korzystajmy z uroków zimy, za tydzień ma być plus 9!!!
Judith 10:45, 06 lut 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Martka, miałam identyczne doświadczenie - też sądziłam, że światłą są włączone . Przy czym ja nie muszę wychodzić, by zgasić: zapodałam Alexie komendę "turn off garden", a tu bez zmian - patrzę na lampy, a one przecież wyłączone .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Martka 11:01, 06 lut 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
No Pani ja jestem niestety anty-smartowa i homepod to max ale czuję z biegiem czasu, że muszę w tej kwestii ulec Telefonu komórkowego też długo nie chciałam A tu proszę, turn off i nie musiałaś odrywać się od szydełkowania
Basieksp 11:11, 06 lut 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10007
Martka, jak ja Cię lubię❤ to 9 stopni na plusie od razu humor mi poprawiło noo to już się da do wiosny wytrwać
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Martka 11:30, 06 lut 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Mi też poprawiło, chcę miskanty ścinać i szatkować
Judith 11:39, 06 lut 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Martka, przypomniała mi się się dyskusja na temat młynka do trawy i jakie wyniki wypluwa wyszukiwarka na to hasło .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
April 12:32, 06 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
Dziewczyny, u mnie dziś rano -10. Kołderka śnieżna mam nadzieję wystarczająca, choć tylko kilka centymetrów.
Ja wczoraj też dokładnie zasłaniałam wszystkie rolety i zasłony, bo tak jasno że spać było trudno. A ja w lesie przyzwyczajona do jednak ciemnych nocy
____________________
April April podbija las Mazowsze
Judith 13:59, 06 lut 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
April, u mnie też noce w standardzie ciemne - latarni miejskich brak .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 14:00, 06 lut 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Gałązka migdałka z wyraźnymi pąkami - w lodzie .
Krzew znajduje się pod miejscem, w którym - jak się okazuje - kapie z rynny. I tak nakapało .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
April 14:25, 06 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
Judith napisał(a)
April, u mnie też noce w standardzie ciemne - latarni miejskich brak .


To na mojej wsi latarnie są, ale las na mojej działce dość mocno je zasłania. Ale wczoraj łysy dawał tak na maksa, jakby dzień był, a nie tylko noc pod latarniami Odbijał się od śniegu koncertowo.

To masz jak ostatnio u Hani Gruszki. Tylko ona miała całkowite zlodowacenie.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies