Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Judith 15:25, 30 sty 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Martka napisał(a)
Ta w ząbek zdecydowanie za rzadko ukazywana światu Za Twoim ogrodem i akcjami w nim tęsknię już tak w ogóle.
Śnieg pewnie za moment zniknie, traktuję go dziś jako dostawę wody do gleby. Przyjdą lepsze czasy

Martka, śnieg cieszy, smuci brak słońca...
Też nie mogę się doczekać ogrodowych akcji . Gdyby tak tylko więcej dni można było zdalnie pracować i mieć na te akcje więcej czasu w tygodniu ...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 15:26, 30 sty 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Wiaan napisał(a)
Lubię takie rabaty ząbki można w ten sposób łączyć różnorodne rabaty. Pisałaś o żwirku do wymiany, przy drzewach to naprawdę uciążliwa sprawa, zwałaszcza jasny. Też będę wywalać pod brzozą, strata kasy jak nic, ale cóż brak doświadczenia na początku, naoglądałam się zdjęć, a to tylko nowy tak ładnie wygląda Tam gdzie nie ma roślin jest ładny, ale na rabatach już nie jest tak różowo.

Krajobraz zimowy piękny, u nas skończyły się właśnie ferie

U nas ferie za 2 tygodnie .
Co do żwirku to przewidziany jest do usunięcia, ale tej pracy nawet mój plan 5-letni nie uwzględnił .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 15:33, 30 sty 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
DariaB napisał(a)
U mnie też brak słoneczka wczoraj na chwilę wyszło i od razu w domu zrobiło się jaśniej. Ładnie u Ciebie napadało, u mnie leży jeszcze śnieg z poprzedniego ataku ale podobno ma dosypać świeżego

Z poprzednich opadów to u mnie resztki leżały tu i ówdzie - takie odpowiedniki kałuż występowały . Teraz popudrowało równo po całości .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 15:35, 30 sty 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Basieksp napisał(a)
U nas też tak napadało, rano. Potem był deszcz, dwa razy grad, śnieg, deszcz, wiatr i słońce pomiędzy, prawie wszystko, a śniegu prawie już nie ma. Czego nie ma to mrozu, ale pogoda się zrobiła u nas

Ło matulu! To pełen przekrój miałaś . Ale choć słońce zobaczyłaś .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Anda 18:27, 30 sty 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Śniegu to ja już nie chcę. Przedwczoraj jeszcze wszystko było na minusie, a dzisiaj 5 stopni na plusie i deszcz. Pogoda katarowa
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Judith 18:35, 03 lut 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Takie znów dzisiaj okoliczności przyrody przy wieczornym spacerku z psem

____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Anda 20:02, 03 lut 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Jej, znów biało. U mnie za to mokro. I przeziębienie nie chce mnie opuścić. Tęsknie do wiosny.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Judith 20:29, 03 lut 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Anda napisał(a)
Jej, znów biało. U mnie za to mokro. I przeziębienie nie chce mnie opuścić. Tęsknie do wiosny.

Biało i pięknie . I bez porównania lepiej niż szaro i buro . A w ostatnich dniach jeszcze sakramencko wietrznie.
Przeziębienia zadomowionego współczuję, niby niezbyt poważna choroba, a człowiek ledwo żyje …
Wiosna już za miesiąc! Damy radę .
Jeszcze jeden widoczek zza okna - no czyż nie cudnie?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Helen 21:18, 03 lut 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Cudnie
U nas tak było rankiem, teraz pada już tylko deszcz.
____________________
Helen - Hortensjowo
Wiolka5_7 21:20, 03 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
U mnie to samo będzie kołderka na mrozy
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies