Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

olciamanolcia 15:36, 16 lut 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
Judith a może zurawki na obeódke do tego Redbarony i rdest posadzone falami?
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Judith 15:45, 16 lut 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10031
Anda napisał(a)


Uff, ulżyło mi bo czytając byłam za Blackfield i All Gold A jaką żurawkę zamierzasz tam posadzić?


O takie:



To są właśnie żurawki na rabacie sąsiadującej pod katem prostym z planowaną rabatą. Nie pamietam odmiany . W tym miejscu bardzo ładnie rosną, będę dzielić .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 15:47, 16 lut 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10031
olciamanolcia napisał(a)
Judith a może zurawki na obeódke do tego Redbarony i rdest posadzone falami?

Redbarony potrzebują słońca.
Decyzja już podjęta . Lubię szybkie i konkretne decyzje. Gdybanie nie dla mnie .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiolka5_7 16:41, 16 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
Też myślałam , że chcesz macrę, ale jak All gold będzie piękny duecik
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Anda 19:31, 16 lut 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Judith napisał(a)


O takie:



To są właśnie żurawki na rabacie sąsiadującej pod katem prostym z planowaną rabatą. Nie pamietam odmiany . W tym miejscu bardzo ładnie rosną, będę dzielić .


Śliczne są Pokazuję kciuk do góry
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Judith 17:17, 17 lut 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10031
Trochę się boję zapowiadanych wiatrów… Duże drzewa w ogrodzie to powód niepokoju za każdym razem, gdy mocno wieje…
Alert przyszedł, świeczki naszykowane. Co i czy, prócz braku prądu, się wydarzy - zobaczymy…
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Basieksp 17:32, 17 lut 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10322
Judith napisał(a)
Trochę się boję zapowiadanych wiatrów… Duże drzewa w ogrodzie to powód niepokoju za każdym razem, gdy mocno wieje…
Alert przyszedł, świeczki naszykowane. Co i czy, prócz braku prądu, się wydarzy - zobaczymy…


Oby na tym się skończyło. Ja też świeczki mam pod ręką, latarkę, rolety spuściłam, drzwi w pokojach pozamykałam, samochody ustawione w miarę daleko od domu, takie moje przewrażliwienie po nawałnicy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rojodziejowa 18:12, 17 lut 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8660
Macie jakiś przedział czasowy w tych alertach? Patrzę na windy i jakoś nie widzę tam tych zapowiadanych wiatrów. Niepokój znam doskonale. Ja za każdym razem jak wieje to czuję niepokój.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Judith 19:06, 17 lut 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10031
Rojodziejowa napisał(a)
Macie jakiś przedział czasowy w tych alertach? Patrzę na windy i jakoś nie widzę tam tych zapowiadanych wiatrów. Niepokój znam doskonale. Ja za każdym razem jak wieje to czuję niepokój.

Asia… Widziałaś kiedyś przedziały czasowe w tych alertach?
„dziś i jutro silny wiatr” i tyle…
Na Ventusky widzę silne porywy w nocy. Największa masakra nad morzem.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Basieksp 19:41, 17 lut 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10322
U nas już wieje, dość mocno i pada, ogromnej wichury narazie nie ma ale w nocy ma to się rozkręcić, a może się nie rozkręci, ot tak sobie pomyślałam a na poprawę humoru, to wiatr przywieje nam piękną wiosnę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies