Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród vs budowa- czyli trudne początki ogrodniczki.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród vs budowa- czyli trudne początki ogrodniczki.

Narsilia 22:03, 14 kwi 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 567
basia3012 napisał(a)


U mnie też był etap włókniny. Leżała kilka lat, może z 5? Potem, którejś wiosny, zawzięłam się i zerwałam. Ciężko było bo kora na niej leżała, bałagan niesamowity. Ale dałam radę, zerwałam.
Muszę powiedzieć, że ziemia pod nią była zbita, wygładzona niczym wyprasowany obrus. Korzenie krzewów były na wierzchu, czyli tuż pod włókniną. Potem powolutku wszystko się unormowało. Ja nie miałam tej sztucznej agro... tylko taką grubą tkaninową.
Piękny masz ogród. Trawnik też super. A ten rh to przypadkiem nie Cuuningham White? Może on teraz w pakach jest trochę różowy a potem biały?

Widziałam Twoje bergenie, też maja kwiaty. Super.Jak je lubisz to może jakoś spróbuj je podzielić. Ja tak robiłam.


ElzbietaFranka- dziękuję za pochwałe podka no dobrze tam im jest i naprawdę cieszą gdy kwitną a ten rok to bardzo podkreśla choć te podobny tego tygodnia nie napawają optymizmem i pewnie szybko i drastycznie zakończą ten piękny okres kwitnienia .

Basiu no wszystko przedemna z ta włóknina ale cieszę się że wygadałam się na ten temat . Co do odmiany to kto wie z opisu jest tak jak mówisz najpierw leciutko różowy potem biały , nawet nazwa jakby coś dzwoniło .

Tak bergenie mam dopiero drugi rok , też dostałam od dobrej sąsiadki więc chce im dać czas aby się dobrze zadomowiły i może za rok zrobię podejdzie do podziału.

Dziękuję wam za odwiedzinki
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Narsilia 22:05, 14 kwi 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 567
Monika83 napisał(a)
Klaudia pewnie że nie wygląda tragicznie,wygląda super Mój trawnik to dopiero tragedia rosną w nim chyba wszystkie chwasty jakie mogą być, jak kwitnąca łąka mlecz i jakieś białe drobne kwiatki które później skoszę


Monia jesteśmy modne i eko łaki kwietne w modzie u mnie też różne kwiatuszki kwitnących chwastów
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Narsilia 22:06, 14 kwi 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 567
Dzisiejsze kulminacyjne już chyba kwitnienie rodkow ,dla upamiętnienia tej chwili .
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
An_na 22:10, 14 kwi 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1586
Masz tak pięknie i nie chciałaś wstawiać zdjęć?
Trawnik jak dywanik.
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Narsilia 22:15, 14 kwi 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 567
An_na napisał(a)
Masz tak pięknie i nie chciałaś wstawiać zdjęć?
Trawnik jak dywanik.


Z daleka się umie skubany zaprezentować ale dziękuję to bardzo motywuje do dalszej pracy a jest co robić .
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Yenna 22:37, 14 kwi 2024


Dołączył: 08 kwi 2021
Posty: 585
Narsilia napisał(a)
Dzisiejsze kulminacyjne już chyba kwitnienie rodkow ,dla upamiętnienia tej chwili .

Pięknie!
____________________
Marta z Vengerbergu
edi75 08:58, 15 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2160
Witam..przyszłam się przywitać
Widzę duży postęp prac..pięknie juz u Ciebie i chyba udało się męża przekonać na rabaty..i rozwodu nie było
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Narsilia 10:08, 15 kwi 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 567
edi75 napisał(a)
Witam..przyszłam się przywitać
Widzę duży postęp prac..pięknie juz u Ciebie i chyba udało się męża przekonać na rabaty..i rozwodu nie było


No poddał się sile perswazji i efektom pracy . I rozwodu nie było
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Angelika95 10:33, 15 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 1022
No pięknie jest u Ciebie naprawdę, nie żałuj nam zdjęć
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Agnieszka_Z 16:18, 15 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 445
Cudnie jest, tylko chodzić z kubkiem kawy i się rozkoszować.
____________________
Agnieszka (lubelskie) - Boso Przez Ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies