Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podkrakowska wieś, foliak, kury i my :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Podkrakowska wieś, foliak, kury i my :)

hankaandrus_44 20:22, 14 cze 2023


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Kochana, z perspektywy własnego życia i życia sąsiadów, wiem, że dobrze zrobiłaś, że odeszłaś z tamtego bajzlu. Uratowałaś własne życie, zmieniłaś życie córce na korzyść. I teraz. 700 zł. to nie majątek, ale z perspektywy najbliższych 10 lat, to +minus- 80tysiaków. Ja bym nie darowała.
Ale myśląc innym torem, czy warto za każdą cenę nerwy i zdrowie tracić?
Pierdyknąć ostro i po kłopocie. Oskarż go o stalking. Podaj do sądu. Zakaz odwiedzania, Twojej strony, strony córki, interesowanie się Twoim życiem, i niech to ma na piśmie. A każde zbliżenie w tym kierunku od razu monitorowane na policji. Inaczej będzie specjalnie Tobie życie utrudniał. Ty zrobiłaś wszystko, żeby tego kontaktu nie było. Alimenty są nie dla Ciebie, a dla córki. Wybacz, mi te słowa. Zaglądaj do mnie kiedy chcesz.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
darkowa 21:07, 14 cze 2023

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 370
A ja tak lubiłam do Ciebie zaglądać ,szkoda , bardzo szkoda.
Trzymaj się Karola i głowa do góry
____________________
krystyna
Fleszu 21:56, 14 cze 2023


Dołączył: 22 maj 2021
Posty: 418
daredevil napisał(a)
Zmęczona jestem. Myslalam ze mu sie znudziło. Do jakiego stopnia trzeba nie miec wlasnego życia żeby sledzic ex żonę 7 lat po rozwodzie? Ja zapomniałam ze ten gosc chodzi po ziemi jeszcze...


Widocznie masz coś, co sprawia że nie zapomniał

To był mój ulubiony wątek...


Miło będzie jak czasem do mnie zajrzysz

____________________
Flesz trawiasto-lisciasty-bez-thui
BETI13 22:17, 14 cze 2023

Dołączył: 21 wrz 2014
Posty: 9
Szkoda, bardzo szkoda, że nie będzie twojego wątku. Proszę, wrzucaj od czasu do czasu jakieś wieści na wątkach innych dziewczyn. Ps. dzięki tobie odwiedziłam Gruzję i Albanię, cmok
____________________
Judith 22:28, 14 cze 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9969
Fleszu napisał(a)

Widocznie masz coś, co sprawia że nie zapomniał

[…]


Przepraszam, ale nie. Zdecydowanie nie. Stalking nie jest tym, w czym należy doszukiwać się czegokolwiek pozytywnego.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Monia81 07:21, 15 cze 2023


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
U Ciebie to zawsze można się napatrzeć, dlatego tym większa szkoda, że wątek zamykasz...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
daredevil 07:56, 15 cze 2023

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Poprosiłam o zamknięcie wczoraj po południu, czekam Po prostu nie mam ochoty żeby ktoś do kogo czuję wyłącznie odrazę był częścią mojej radości. Już się napatrzył wystarczająco.

Zapraszam Was na fejsbuka, w gronie znajomych jest inaczej, bezpieczniej, niż tu gdzie każdy może wszystko przeglądać nawet bez logowania. A mnie jest trudno trzymać język za zębami w gronie jak mi się wydawało cudownych ludzi gdzie może ktoś coś doradzi (doradziliście wielokrotnie za co jestem dozgonnie wdzięczna)

https://www.facebook.com/KarolinaPopcarol
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Anda 08:56, 15 cze 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33534
Nie jestem na FB. Mam nadzieję, że wpadniesz czasem i tu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Bee 09:06, 15 cze 2023


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 260
Ech szkoda, że zamykasz wątek. Lubiłam zaglądać do Twoich warzyw przy kawie.
____________________
Beata Kaszubskie piaski Wizytówka - Kaszubskie piaski
veva 09:11, 15 cze 2023

Dołączył: 08 lut 2018
Posty: 102
Szkoda, że tak Cię ten typ prześladuję. Zawodowo trochę siedzę w sprawach alimenciarzy i wiem jak potrafią "umilać" życie byłych partnerek.
Twój wątek był moim ulubionym na forum, dawałaś kopa do działania, podziwiałam Twój entuzjazm i poczynania ogrodowe.
Mam nadzieję, że trochę pokażesz na fb swoje poczynania. Zaraz wysyłam Ci zaproszenie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies