Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku II

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku II

Magleska 06:44, 26 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Dorotko cieszę się ,że wróciłaś
ach te Twoje wypieki i dekoracje -wzdycham z zachwytu i ślinka mi cieknie na tą babkę mozaikową
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Ewa777 08:36, 26 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Nie dość, że pyszne wypieki, to jeszcze jak pięknie podane. Twoje dekoracje wzbudzają mój zachwyt W ogrodzie też masz cudną wiosnę. Czekam na kolejne zdjęcia
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
ElzbietaFranka 10:16, 27 mar 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13862
Dorotka coś tam kwitnie u mnie, ale słabo. Pierwiosnki widzę u ciebie już rozwinięte u mnie ledwo paczki widać. Teraz ma być ciepło może szybciej wszystko ruszy. Jednak obawiam się jeszcze przymrozków i śniegu.

Mam tyle fiołków rozsiewają się jak niezapominajki. Muszę też zerwać i zrobić bukieciki.

Teraz jadę po białą kiełbasę pod Hale Mirowska. Jest dosyć ciepło ale wietrznie.

Mam wrażenie, że u ciebie doba ma więcej godzin. Wszystko u ciebie piekne Ja się nie wyrabiam.

Pozdrawiam Dorotko
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
basia3012 00:32, 28 mar 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9455
Dorotko, bardzo się cieszę, że wróciłaś.
Jak zwykle zachwycam się Twoimi dekoracjami, ciemiernikami i oczywiście wypiekami.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
mirkaka 07:20, 31 mar 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Dorota321 napisał(a)
Dziękuję Jakieś dekoracje robię, ale taka zimnica, że nie daje się posiedzieć w ogrodzie. Na dodatek przedwczoraj była u nas wichura i przewróciła mi duży wazon rozbijając nowego ptaszka w drobny mak, dobrze, że misa cała.




Szkoda ptaszka, ale te dekoracje robisz piękne, i nie tylko, wypieki zachwycają
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Alija 21:17, 05 kwi 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Dorotko, jak zawsze podziwiam dekoracje, wypieki, roślinki w ogrodzie. Za każdym razem u Ciebie coś nowego,
skąd tyle pomysłów, jesteś niesamowita.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sylwia_slomc... 21:28, 05 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Dorotka Jesteś dla mnie mistrzynią wypieków i dekoracji
Te fiołki w wiankach miały jakąś wodę? Bo zastanawiam się jak długo ładne się trzymały? J do tortu z ogrodu przyniosłam dzień wcześniej, w wodzie stały, a i tak pozwijały płatki.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota321 08:46, 15 kwi 2024


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Rumianka napisał(a)
Wszystko , czego dotkniesz zamieniasz w cudeńko...ciasteczka, dekoracje, ogród...brawo. Od samego patrzenia na takie smakowitości kilogramy same wskakują...Pozdrawiam.
Dziękuję, to bardzo miłe co piszesz. Zawsze miałam problem z nadwagą, teraz pilnuję, żebym już nie chudła. To się nazywa ironia losu.


____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 08:50, 15 kwi 2024


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Kordina napisał(a)

No nie mogę się napatrzeć, że u Ciebie już takie bogactwo ogrodowe Kulinarne, jak zawsze - mistrzostwo!
Dziękuję za tak miły wpis.
Dzięki Ogrodowisku nauczyłam się wybierać rośliny do ogrodu. Zawsze przyciągały mój wzrok te wczesnowiosenne. Wypisałam je i później gromadziłam je na brzegach rabat.



____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 08:54, 15 kwi 2024


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Basieksp napisał(a)
No i znowu nie wiem co napisać Zielone, wiosenne babeczki, fiołki, ciemierniki, cudnie
Bardzo dziękuję, takie słowa mocno budują.



____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies