Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku II

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku II

Dorota321 08:58, 15 kwi 2024


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
Magleska napisał(a)
Dorotko cieszę się ,że wróciłaś
ach te Twoje wypieki i dekoracje -wzdycham z zachwytu i ślinka mi cieknie na tą babkę mozaikową
Miło mi, że odwiedziłaś mój wątek ogrodowy, za zachwyt bardzo dziękuję.
Mam morze niezapominajek, albo mocno rozlaną rzekę.


____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 09:02, 15 kwi 2024


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
Ewa777 napisał(a)
Nie dość, że pyszne wypieki, to jeszcze jak pięknie podane. Twoje dekoracje wzbudzają mój zachwyt W ogrodzie też masz cudną wiosnę. Czekam na kolejne zdjęcia
Dziękuję Ewo Twoje słowa to balsam na moje niezdecydowanie.

____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 09:08, 15 kwi 2024


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
ElzbietaFranka napisał(a)
Dorotka coś tam kwitnie u mnie, ale słabo. Pierwiosnki widzę u ciebie już rozwinięte u mnie ledwo paczki widać. Teraz ma być ciepło może szybciej wszystko ruszy. Jednak obawiam się jeszcze przymrozków i śniegu.

Mam tyle fiołków rozsiewają się jak niezapominajki. Muszę też zerwać i zrobić bukieciki.

Teraz jadę po białą kiełbasę pod Hale Mirowska. Jest dosyć ciepło ale wietrznie.

Mam wrażenie, że u ciebie doba ma więcej godzin. Wszystko u ciebie piekne Ja się nie wyrabiam.

Pozdrawiam Dorotko
Elu ja mam ogród przy domu, coś tam poskubię, coś uprzątnę i muszę odpoczywać. U mnie jest tak, że ja pół godziny pracuję, a godzinę odpoczywam. Koleżanki też mówią, że u mnie szybciej wiosna przychodzi. Może ta piaszczysta ziemia szybciej się nagrzewa.
Fiołki są bardzo fotogeniczne, to ich kolor tak pięknie przyciąga.
Pozdrawiam



____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 09:11, 15 kwi 2024


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
basia3012 napisał(a)
Dorotko, bardzo się cieszę, że wróciłaś.
Jak zwykle zachwycam się Twoimi dekoracjami, ciemiernikami i oczywiście wypiekami.
Bardzo mi miło, że jeszcze tu zaglądasz, Dziękuję



____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 09:16, 15 kwi 2024


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
mirkaka napisał(a)


Szkoda ptaszka, ale te dekoracje robisz piękne, i nie tylko, wypieki zachwycają
Dziękuję Ostatnio mało robię dekoracji, ale czasem mnie jeszcze ,,nosi,, i coś tam wyczaruję.
Dziękuję za odwiedziny


____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 09:20, 15 kwi 2024


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
Alija napisał(a)
Dorotko, jak zawsze podziwiam dekoracje, wypieki, roślinki w ogrodzie. Za każdym razem u Ciebie coś nowego,
skąd tyle pomysłów, jesteś niesamowita.
Dziękuję, pomysłów u mnie tyle, że nie nadążam z ich realizacją. Nie lubię nudy i nic nierobienia, chyba, że odpoczywam.



____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 09:27, 15 kwi 2024


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dorotka Jesteś dla mnie mistrzynią wypieków i dekoracji
Te fiołki w wiankach miały jakąś wodę? Bo zastanawiam się jak długo ładne się trzymały? J do tortu z ogrodu przyniosłam dzień wcześniej, w wodzie stały, a i tak pozwijały płatki.
Sylwio dekoracja z fiołków to dekoracja jedno- czasem dwudniowa. W domu w wodzie ładne są dwa dni. Myślę, że nie przycięłaś końcówek łodyżek fiołkom po przyniesieniu do domu. Ty masz kawał drogi do domu z ogrodu i przyschły im końcówki. Ja miałam bardzo dużo w trawniku i mogłam sobie pozwolić na takie dekoracje. Fiołki już wyplewione z trawnika, po przekwitnieniu kiepsko wyglądały w trawie.


____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Urszulla 17:37, 15 kwi 2024


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Dorota321 napisał(a)
Dziękuję Ostatnio mało robię dekoracji, ale czasem mnie jeszcze ,,nosi,, i coś tam wyczaruję.
Dziękuję za odwiedziny




U Ciebie dużo dekoracji, a ja się wiecznie ociągam, więc u mnie totalny minimalizm. Ale te betonowe są super, może w wakacje coś podłubię...
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Basieksp 19:54, 15 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
Przepięknie wyglądają niezapominajki w każdym zestawieniu mi się podobają u Ciebie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 12:19, 16 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Ach, te Twoje pięknie ukwiecone i uporządkowane rabaty same wołają, by je podziwiać...o dekoracjach wspomnę...są zawsze urocze i takie w punkt...Cudowności nam tu pokazujesz...
Masz też piękne narcyzy...u mnie coś ciągle je zjada i już ich nie sadzę, chociaż je uwielbiam...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies