Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Nowa12 17:37, 20 gru 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Anda napisał(a)


Dzięki Aguś, bardzo mnie cieszy, że sie podobają U mnie też był mocny mróz, ale nie było w ogóle śniegu. Przynajmniej roślinki u Ciebie mają kołderkę, a Ty możesz pojeździć na sankach


Sanki się zapadły w śniegu . Ale chociaż bałwan był .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
tulucy 18:05, 20 gru 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Anda napisał(a)


Ewa, to jest nieziemskie ujęcie. Kompozycja, kolor, światło...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Basieksp 18:34, 20 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10268
Anda napisał(a)

Piękna ta cykoria? Nie pomyliłam nazwy ? a swoją drogą cieszę się, że masz takie zaległości, bo za oknami znowu zrobiło się szaro, a tu tyle pięknych zdjęć do podziwiania
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Helen 20:33, 20 gru 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8335
Ewa, czarujesz ujęciami i zestawieniami, naprawdę

Jak to się robi, że róże mają takie zdrowe liście. U mnie albo bladozielone albo plamistość. Co robię nie tak?
____________________
Helen - Hortensjowo
Martka 22:48, 20 gru 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Spijasz światło i kolor z ogrodu - niczym piankę z kawki. Bez weny też jest cudnie. A ogród chyba już tak ma, że są lepsze i gorsze lata. Oby kolejny sezon z nawiązką obdarował Cię radością.
Dzięki, Ewo, za te kadry, za nasycenie grudniowego, szarego dnia kolorem innym niż czerwono-złotym zdjęcia pełne kunsztu. I poruszającej wrażliwości.
Magara 23:38, 20 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6701
Ewcia, ja nic nie cytuję, żeby nie obciążać serwera
Ale nie ukrywam, że zdjęcie, które Kordina i Zuza zacytowały mnie też urzekło Jest w nim MOC WIELKA
We wszystkich innych zdjęcia też, ale w tym wyjątkowa
Właśnie dlatego lubię wieczorową porą/po nocach łazić po forum żeby zdjęcia na laptopie obejrzeć (bo wtedy i tak przy lapku siedzę) a zdjęcia w telefonie to jednak nie to
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gruszka_na_w... 14:18, 21 gru 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Dziękuję za kolejną porcję pięknych zdjęć. O tej porze roku mają dodatkową moc.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Anda 14:53, 21 gru 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33538
Nowa12 napisał(a)
Jest niedosyt fotek bo one zawsze piękne u Ciebie ale chociaż trochę radości w zimową aurę bo u nas iście zimowa a śniegu prawie po kolana .


Na śnieg u mnie nie ma na razie co liczyć Oby jakoś przetrwać ten styczeń.
Odwiedziłam w tym roku parę ogrodów. Te fotki z chęcią też niedługo pokażę.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 14:54, 21 gru 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33538
tulucy napisał(a)


Ewa, to jest nieziemskie ujęcie. Kompozycja, kolor, światło...


Dziękuję Maczki to takie wdzięczne rośliny. W tym roku będę ich miała pod dostatkiem, rabata już teraz pełna siewek
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 14:56, 21 gru 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33538
Basieksp napisał(a)
Piękna ta cykoria? Nie pomyliłam nazwy ? a swoją drogą cieszę się, że masz takie zaległości, bo za oknami znowu zrobiło się szaro, a tu tyle pięknych zdjęć do podziwiania


Nie pomyliłaś Troszkę wyrosła wysoko, bo rośnie na rabacie ulepszanej kompostem. To terminatorka, żadna susza jej nie straszna
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies