Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pszczelarnia 21:29, 21 gru 2022


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Bardzo dziękuję za zapodanie takich fotek, cieplej mi w te zaspowe roztopy, Ando!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Helen 21:44, 21 gru 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8361
Fotki super i Ty jesteś super
Ewuś, buziaki i uściski ślę
____________________
Helen - Hortensjowo
Pszczelarnia 21:49, 21 gru 2022


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anda napisał(a)


Cieszę się, że się spodobały
Niedługo pokaże zdjęcia z paru ogrodów, które odwiedziłam. Może też coś pomogą w ten ciemny czas




O już czekam!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Anda 09:28, 22 gru 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624


Nie wiem, do ilu osób zostala wysłana oczerniająca mnie wiadomość. Wczoraj dotarła i do mnie i muszę napisać, że bardzo sie zdziwiłam czytając, co tam jest o mnie napisane. To nie jest osoba z mojego otoczenia, mimo, że chce sprawiać takie wrażenie. Wszystko tam napisane nie jest zgodne z prawdą. Nie mam pojęcia, skąd ta osoba ma takie informacje i dlaczego je rozpowszechnia.

Dziewczyny drogie, serdecznie Wam dziękuję za wsparcie. Jeśli do kogoś dotarły jeszcze jakieś dziwne wiadomości na mój temat to proszę, zwróćcie sie z tym do mnie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mrokasia 09:49, 22 gru 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
Ewa, do mnie bezpośrednio te rewelacje nie dotarły (i bardzo dobrze, nie ma czego żałować). Ale dowiedziałam się o całej sytuacji i przyszłam powiedzieć, że Cię ściskam i dobre myśli ślę.

Ostatnio mało bywam na forum i Twój wątek wypadł mi z obserwowanych więc w sumie ta toksyczna osoba oddała mi przysługę bo znów będę na bieżąco. Widziałam ostatnią porcję pięknych zdjęć ale z przyjemnością obejrzę sobie ponownie na większym ekranie .
Buziaki!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
KasiaBawaria 10:06, 22 gru 2022


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Tez dostalam te wiadomosc.Osoba dopiero w sierpniu sie zarejestrowala.
____________________
Zapraszam na kawe
Szymka 10:38, 22 gru 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Ewa co to za trawa? Zdjęcie skopiowałam z Twojej wizytówki.

____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Anda 10:43, 22 gru 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
mrokasia napisał(a)
Ewa, do mnie bezpośrednio te rewelacje nie dotarły (i bardzo dobrze, nie ma czego żałować). Ale dowiedziałam się o całej sytuacji i przyszłam powiedzieć, że Cię ściskam i dobre myśli ślę.

Ostatnio mało bywam na forum i Twój wątek wypadł mi z obserwowanych więc w sumie ta toksyczna osoba oddała mi przysługę bo znów będę na bieżąco. Widziałam ostatnią porcję pięknych zdjęć ale z przyjemnością obejrzę sobie ponownie na większym ekranie .
Buziaki!


Dziękuję Kasiu Ja również przez ostatnie parę miesięcy nie bywałam na forum i tym bardziej zdziwił mnie ten atak.
Pozdrawiam

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 10:43, 22 gru 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
KasiaBawaria napisał(a)
Tez dostalam te wiadomosc.Osoba dopiero w sierpniu sie zarejestrowala.


Troll najwyraźniej.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 10:46, 22 gru 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Szymka napisał(a)
Ewa co to za trawa? Zdjęcie skopiowałam z Twojej wizytówki.



Szymko, to Achnatherum/ Stipa calamagrostis 'Algäu'. Ona mi się bardzo rozwalała na boki na rabacie i musiałam ją przesadzić. Chyba woli bardziej ubogie gleby. Przepiękne ma kłosy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies