Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ania na Żuławach

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania na Żuławach

An_na 17:28, 26 kwi 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1557
Marcin89 napisał(a)
Zaraz jadę do marketu na obczajkę xd


Daj znać co wyczailes?
____________________
Ania**Ania na Żuławach
An_na 17:29, 26 kwi 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1557
TAR napisał(a)
Ja kupilam dzis przy okazji zakupu kory choine i sosne a paczka przyslali 3 derenie i 8 choin kanadyjskich
Przy domku ogrodnika wyglada jakbym sklep ogrodniczy prowadzila, pod sosna stos kartonow z drobiazgiem rosnie a maż szepcze: Ale juz wiecej nie zamawiaj, prosze. Az sie mu boje powiedziec, ze czekam jeszcze na 3 przesylki z bylinami i kalinami


No działasz z rozmachem
Ale przecież już nie zamawiasz czekasz tylko na te zamówione zanim poprosił, prawda?
____________________
Ania**Ania na Żuławach
An_na 17:33, 26 kwi 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1557
DariaB napisał(a)
U mnie w Biedrze ostatnio żadnych roślin nie ma, aż wstąpię dzisiaj z ciekawości. Chyba, że tak wszystko szybko schodzi


U mnie bardzo dużo różnych. Powojniki, hortensje, krzewuszki, żylistki, róże, morwy, agrest, borówki, pampasowa, pięciornik i nie wiem co jeszcze. Tylko piwonii nie było
____________________
Ania**Ania na Żuławach
An_na 17:35, 26 kwi 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1557
TAR napisał(a)
Jutro mezaty chce mi pomoc i przekopac do konca te wielka rabate i rozwiezie ziemie, wtedy mam czysta karte i moge sadzic i obstawiac.
Wszystkie chiny kanadyjskie ida na nieformowany zywplot najpierw po prawej stronie apotem dokupi na lewa strone bokow dzialki. To małe piczki 40 cm. Ale mi nie zalezalo akurat na wielkosci, maja sobie rosnac w swoim tempie. Nim tam wezme sie za robote to lata mina a choiny podrosna w tym czasie.
Tylko na bajoro zostawiam otwarty widok. Boczkami chce sie zaslonic od sasiadów obecnych i przyszłych jakby chcieli drzewa wycinac.


Zacny plan korzystaj z pomocy męzatego i działaj. Tak masz wszystko ładnie przemyślane.
Bajora też bym nie zasłaniała, za nic!
____________________
Ania**Ania na Żuławach
MagdaLenka 17:35, 26 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 819
My tu wszystkie jesteśmy współuzależnione...
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Marcin89 18:00, 26 kwi 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2454
An_na napisał(a)


Daj znać co wyczailes?
Jestem z siebie dumny, bo nic Dużo roślin było ze śladami przemrożenia i masa sezonowej balkonówki. Zwróciła moją uwagę bergenia, ale nie wiadomo jaki kolor oraz "kwiaty ryżu", które wyglądały jak krawawnik.

Obczaiłem trzmieliny na pniu po 80 zł, tylko nie było nawet 2-3 o tej samej wysokości. Każda inna. A drzewa szczepione wysokie, klon Globosum lub Royal Red chyba po 129 zł. Co myślicie o tych cenach?
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Marcin89 18:05, 26 kwi 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2454
https://www.google.com/search?q=ozothamnus&client=ms-android-xiaomi-rvo3&sca_esv=324d2da6d69578fe&sca_upv=1&udm=2&biw=393&bih=720&ei=XtArZuHXJISj3QOf-LDgBQ&oq=ozotham&gs_lp=EhNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwIgdvem90aGFtKgIIADIFEAAYgAQyBBAAGB4yBBAAGB4yBBAAGB4yBBAAGB5IvilQjgpYvSFwAXgAkAECmAGpAaABrhGqAQQ0LjE0uAEByAEA-AEBmAIIoALuCKgCAMICBhAAGAgYHsICCBAAGIAEGKIEwgIKEAAYgAQYQxiKBcICCBAAGIAEGLEDwgIEEAAYA5gDBIgGAZIHAzAuOKAHkDA&sclient=mobile-gws-wiz-serp

Długi ten link, ale nie umiem tak jak Wy Ciuś ciuś.
To ten kwiat ryżu.
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Anda 20:01, 26 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33507
Hah, życie ogrodnika jest bardzo niebezpieczne. Rośliny są prawie wszędzie i tylko czekają na chwilę nieuwagi aby wskoczyć do koszyka. Na dodatek to uzależnienie Mój ogród już pęka w szwach,a zawsze się na coś nowego skuszę w szkółce. W bardzo niebezpiecznym miejscu pracuję

Kwiatów ryżu nie znam.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wiaan 20:14, 26 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5215
An_na napisał(a)

Ale, że w biedrze? Niemożliwe, tam takie bidoki, że aż serce się kraje.


Nie w biedrze, na lokalnej giełdzie kwiatowej
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
LIDKA 20:30, 26 kwi 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7174
Melduje że byłam w brico. Gaury nabyłam i widzialam też kwiaty ryżu o których wspmina Marcin.

Porzadne sadzonki były i też mi krwawnik przypominały.

Byłam w ogrodzie, zmarznięte mam więcej niż myślałam.
Roboty jakes planuje na jutro.
Po pracy bo niestety wolnego brak.

Co tam pokopałaś Ania?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies