Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w malinówkach

Ogród w malinówkach

Marcin89 23:04, 24 cze 2026


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 5725
LIDKA napisał(a)
Marcin super ten żywopłot . Bardzo gęsty i przyrósł sporo.
Nie wiem czemu masz gorszy czas ale to minie. Życzę Ci żeby szybko ten gorszy czas minął.

Ja dziś zaliczyłam kąpiel w basenie i humor od razu lepszy .
Miałam kryzys zawodowy całą zimę i chyba już mi mija. Ogród mnie zawsze ratuje od życiowego wariactwa.
Dziękuję, kochana jesteś To chyba zmęczenie ogólne i brak postawionego celu, niedokończone tematy i stan ogrodu (wiesz jak jest, nie wszystko jest tak jak by się chciało i nie wszystko rośnie zdrowo, czy idealnie).

Żywopłot ruszył faktycznie. Myślę, że to zasługa nawożenia.

____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Marcin89 23:07, 24 cze 2026


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 5725
An_na napisał(a)
Marcin! Jakie Ty masz te kanciki piękne, równiutkie
To już zasługa sznurka i noża do darni. A mega robotę robi kładzenie deski i cięcie wzdłuż krawędzi. Tak robiła m.in. Justyna.

____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
UrsaMaior 10:05, 27 cze 2026


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9521
Hej Marcin! Tak się ma Twoja hortka, jak pączek w maśle Jeszcze raz dziękuję!

____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies