Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród

an_tre 20:57, 10 sie 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
malgocha1960 napisał(a)
Czekam na zdjęcia ze spotkania,dziewczyny śpią?
Małgosiu nie śpią tylko mają dzieci dzieci pod opieką
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
yolka 21:48, 10 sie 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
malgocha1960 napisał(a)
Czekam na zdjęcia ze spotkania,dziewczyny śpią?

Ja zdjęć nie mogę wgrywać już od miesiąca, nie mam czasu się za to zabrać.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 21:53, 13 sie 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bardzo, bardzo dziekuję za miłe przyjęcie i mile spędzony czas,pomimo upału spedziłam fajnie czas w towarzystwie przemiłych ludzi, wspaniałych widoków, w otoczeniu fajnego ogrodu, zródełko cały czas mam przed oczami. Podziękowania specjalne dla M, za poświęcenie w taki upał. Do Obór muszę wrócić koniecznie... Jeszcze raz dziekuję.

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 21:40, 21 sie 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Są u mnie fotki z "Podlasina" tylko wcześniej niż te znad jeziora.
Może trzeba wykasować nazwę miejscowości? Jesli tak to to zrobię Chociaż jak dla mnie to bardzo ładna nazwa, i nie ma takiej w Polsce - mieszkasz w niepowtarzalnym miejscu . Buziole
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
EPODLAS 22:30, 22 sie 2015


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Jolu, moja wieś nazywa się Pinino też ładnie. Kiedyś patrzyłam w internecie są dwa Pinina w Polsce, drugie chyba też w kuj - pomorskim. Byłam u ciebie fotki obejrzałam, bez zastrzeżeń, bardzo ładne.
____________________
Mój ogród
malgocha1960 12:12, 23 sie 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Bożenko,jak radzisz sobie z podlewaniem?U mnie masakra,tak jak nigdy marzę,żeby ten sezon się skończył,bo jestem zmęczona najzwyczajniej w swiecie.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
EPODLAS 22:07, 23 sie 2015


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
malgocha1960 napisał(a)
Bożenko,jak radzisz sobie z podlewaniem?U mnie masakra,tak jak nigdy marzę,żeby ten sezon się skończył,bo jestem zmęczona najzwyczajniej w swiecie.

Małgosiu, dzisiaj przyjechałam do domu, jadę w środę autobusem. Trawa już nie przypomina trawy tylko klepisko. Ratuje rośliny. Sporo roślin mam podeschniętych, ale myślę że jakoś odżyją. Też jestem zmęczona jak nigdy. Wyjeżdżając podlałam całą działkę, ale czy do środy wystarczy? Na razie deszczu nie zapowiadają. Nie wiem co będzie. Już nie myślę.
____________________
Mój ogród
EPODLAS 10:05, 24 sie 2015


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Upały wprawdzie zelżały, ale deszczu dalej nie ma, przynajmniej u nas. Ratuję jak mogę, trawa już całkowicie wyschła, ale zostawiam to już losowi. To jest tzw.dzika trawa i odżyje jak dostanie deszczu. Najdzielniej sprawują się trawy i one teraz zdobią ogród. Podjęłam decyzję, z niektórych bylin niestety muszę zrezygnować. Jeżówki, tojeście i inne byliny nie dla mnie. Jeżówki wyglądają żałośnie. Pokaże to co jeszcze jakoś wygląda, bo smutnych obrazków wam oszczędze.
Trawa już dawno nie przypomina trawy.

Trawy, są dla mnie, rozplenica pięknie wygląda.

Idzie jesień, miechunki nabierają kolorów.

Wariacje z Red Baronem

Troszeczkę koloru.

Rudbekie, chociaż też potrzebują wody, jednak jak już podleje nie tracą na wyglądzie.

Wielkie uznanie dla kokoryczki, trzyma się mocno.

Trzmiele buszują na werbenach.






____________________
Mój ogród
anka_ 10:21, 24 sie 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
EPODLAS napisał(a)

Wielkie uznanie dla kokoryczki, trzyma się mocno.

Trzmiele buszują na werbenach.


Cudowne zdjęcia.

W tym roku pogoda zrobi inwentaryzację w niejednym ogrodzie. Niestety.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
eda 10:30, 24 sie 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Bożenko przepięknie ...słońce prześwituje przez roślinki mmmmm awatarek super wyglądasz U mnie ochłodzenie chyba będzie kropić i do Ciebie pewnie dojdzie popycham fiiiiu miłego życzę
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies