Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród

marzena 11:27, 03 gru 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Witaj Bożeno,
właśnie odbyłam spacerek po Twoim królestwie
bardzo podoba mi się u Ciebie, mnóstwo pięknych roślin, sympatyczny domek, no i ten piękny klon porośnięty bluszczem
pozdrawiam
____________________
marzena O....!
EPODLAS 18:32, 03 gru 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Dzięki Marzeno, za odwiedziny po moim "królestwie." Mam tam jeszcze tyle do zrobienia. W swoich marzeniach widzę ogrodzenie ukończone, urokliwą altanę , ścieżkę, no studzienkę obudowana czerwoną cegłą, itd. itd. Ale może, jak nie wszystko się uda zrobić, no to jednak coś się zrobi. Rośliny rosną, no i co roku coś się dosadza. Teraz ostatnio wzięło mnie na trawy. Kupiłam jesienią nowego miskanta "Silver Striepe" i rozplenicę japońską. I bylin jest coraz więcej. Wiosną mam zaplanowane przesadzanie, bo coś już jest za duże, coś nie pasuje. Sama znasz ten ból, wydaje nam, że zrobiliśmy coś dobrze, a potem dochodzimy do wniosku, że jeszcze coś jest do nie tak. Najgorsze, że na początku popełnia się błędy, bo chcemy, żeby było od razu fajnie. I z początku wsadzamy za gęsto niewinnie wyglądające maleństwa, które nadmiernie rozrastają się i przysłaniają inne rośliny. Ale ten nie popełnia błędów kto nikt nie robi.Oby do wiosny.
____________________
Mój ogród
EPODLAS 18:35, 03 gru 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Łucjo, klon jesienią wygląda naprawdę pięknie, a jak bluszcz pójdzie jeszcze wyżej będzie naprawdę fajnie, lubię takie klimaty.
____________________
Mój ogród
EPODLAS 20:24, 05 gru 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Pada nareszcie deszcz. Ale zrobiło się bardzo jesiennie. A niedawno było jeszcze tak kolorowo.





I park w jesiennej szacie



Poprawiłam sobie humor tymi kolorami, może jeszcze komuś"
____________________
Mój ogród
ell 20:32, 05 gru 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Mi też. Ostatnio w ogrodzie brak kolorków, ale zaczekajmy na wiosnę. Będzie się działo.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Niage 20:37, 05 gru 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Miło powspominać kolorki ogrodowe, ale na deszcz się wcale nie gniewam U mnie też pada
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
EPODLAS 21:51, 05 gru 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Deszcz jest rzeczywiście bardzo potrzebny. W niedzielę byłam na spacerze nad Wisłą. Poziom wody był naprawdę niski, było widać ile wody ubyło. Albo jest za dużo deszczy i są powodzie, albo jak teraz za mało. Ale susza dotknęła nie tylko Polskę. Nie chcę marudzić, ale jakoś nastój mam ostatnio kiepski. Chyba przestanę oglądać telewizję, bo można doła dostać. Nie wiem czy się bać, czy nie bać , bo stale gadają o kryzysie. U nas znowu we Włocławku znowu ludzi zwalniają. Może dzisiaj nie na temat ogrodniczy, ale sory.
____________________
Mój ogród
bogumila 22:03, 05 gru 2011


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Piękne zdjęcia,takie energetyzujące.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Bogdzia 14:06, 06 gru 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hanka_andrus 15:17, 06 gru 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies