Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród

eliza3 19:10, 15 wrz 2015


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Bożenko, piszesz, że nie bardzo lubisz skanseny, ale fotki zrobiłaś świetne!
Ja lubię skanseny i bardzo chętnie bym z Tobą pospacerowała.
Fajny klimat uchwyciłaś.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
EPODLAS 13:47, 17 wrz 2015


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Więc mamy znowu lato, po tych deszczach jest całkiem przyjemnie. Dzisiaj mój eMuś wziął urlop i jedziemy bo chce wykorzystać ciepłe dni i skończyć malowanie płotu. Ja mam zamiar trochę zaplanowanych roślin przenieść w uprzednio upatrzone miejsce. Mam nadzieję wyrwać się w plener oczywiście z aparatem. Fotki ogrodowe robione w niedzielę, gwiazdą w ogrodzie jest rabata z trawami i rudbekiami. Zaczynają też kwitnąć chryzantemy.
Ta rabata dopiero teraz wygląda pięknie. Melepartus ma już kłosy, inne miskanty zaczynają kwitnienie.

Miechunki widać z daleka.

Hortensja Lime Light.

Rudbekia w paru ujęciach.


Widok ogólny ogrodu.

Turzyce włosiaste.

Za domem też fajnie.

Ta malwa późno kwitnie. Nazwy nie znam
Werbena która zasiała się sama, urosła wysoka i ma mnóstwo kwiatków. Jeszcze kwitnie.

Widok ogólny.

kocham trafki")
I na konie fotka ze skansenu, na którym był ryneczek, gdzie sprzedawane były produkty rolne.
Na jednym z kramów była taka dekoracja. Mnie podobała się bardzo.







____________________
Mój ogród
malgocha1960 17:03, 17 wrz 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Bożenko,pięknie te trawy się rozrosły.Roman ma jutro od 16ej dyżur,jakby miał wyjazd niezbyt długi to podrzuci mnie do ciebie,zwalę się na kawe.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Milka 05:37, 19 wrz 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Fenomenalne widoki, ogrod inny, jak 3 lata temu, bardzo mi sie podoba
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 20:10, 21 wrz 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21812
Miskanty masz niesamowite, wyobraziłam sobie że jak u mnie kiedyś się tak rozrosną będę miała problem w masie robią niesamowite wrażeniei te kwitnące mają swój urok Gracki u mnie nie kwitną.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
EPODLAS 20:16, 22 wrz 2015


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Lato wraca na kilka dni, a ja się bardzo cieszę bo w czwartek jadę nad morze. Wprawdzie na krótko bo 4 dni, ale zawsze. Chociaż nacieszę oczy widokiem morza. Mam nadzieję że działka przez dwa tygodnie przeżyje.
____________________
Mój ogród
Malgosik 07:47, 23 wrz 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
udanego pobytu nad morzem
ale masz fajnie
też bym chciała taki przedłużony weekend
jak ogród podlejesz to powinien przeżyć
już tak nie świeci
____________________
Ogród na glinie
boguslawa_ma... 19:34, 23 wrz 2015


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Miłego wypoczynku
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
ewsyg 20:28, 23 wrz 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
EPODLAS napisał(a)
Upały wprawdzie zelżały, ale deszczu dalej nie ma, przynajmniej u nas. Ratuję jak mogę, trawa już całkowicie wyschła, ale zostawiam to już losowi. To jest tzw.dzika trawa i odżyje jak dostanie deszczu. Najdzielniej sprawują się trawy i one teraz zdobią ogród. Podjęłam decyzję, z niektórych bylin niestety muszę zrezygnować. Jeżówki, tojeście i inne byliny nie dla mnie. Jeżówki wyglądają żałośnie. Pokaże to co jeszcze jakoś wygląda, bo smutnych obrazków wam oszczędze.
Trawa już dawno nie przypomina trawy.



Co to za roślinka, chodzi mi o ta wysoką ? To jest tuja ?

Bardzo ładne zdjęcia
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
EPODLAS 21:13, 23 wrz 2015


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Ewka, tak to jest tuja nitkowata. Ma już parę lat. Ja na nią mówię "rozczochraniec". Jest bezproblemowa.
____________________
Mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies