Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz mały raj na ziemi :)

siaaska 20:52, 04 sie 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Urszulla napisał(a)
Asiu,

Zebrinusa jak chcesz dzielić to raczej późnym latem i jesienią. Zebrinusa ostatnio odcinałam dla sąsiadów nożem piłką, oj się namęczyłam bo rósł na twardym podłożu i resztę musiałam przesadzić. Też lubię jego kwiatostany

Trawy warto mieć, bo są piękne, spektakularne, trwałe.U mnie najładniejszy jest miskant gracimullus. A na skalniak też trawki Ci polecam jako tło innych roślin- u mnie najlepiej się sprawdzają carexy, ale eksperymentuję też z innymi

Berberysa Admirationa też mam ale to bardzo wolno rosnąca odmiana

wiem że czasu nie masz dużo czasu na O. myślę że my wszyscy go wydzieramy z naszego życia - każdy wtedy kiedy może i nie jest to ograniczeniem,ja osobiście oglądam i piszę wtedy kiedy mogę Narazie macham


Ula dzięki za odwiedzinki
Zebrinusa bedę przesadzać więc pewnie wtedy go podzielę. Mój rośnie na dosyć mokrym terenie więc z kopaniem chyba nie powinno być problemu ale to i tak nie ja będę dzielić tylko Arek
Właśnie w ten weekend zakupiłam kolejne trawki do ogrodu Gracillimusa.Posadze go oczywiescie za Limkami i drugą Carex Buchanani Red Rooster posadzona koło mostku nad strumykiem, Fajnie ja widac w kamyczkach
Moje Berberysy Admiration chyba jakies inne bo rosną u mnie jak szalone Przynajmniej tak mi się wydaje ze szybko rosną... a moze to ten czas tak szybko leci Pierwszy jaki kupilam ma juz ok 6 lat i jest juz całkiem spory chociaz przycinany co roku, nawet dwa razy.
POzdrawiam
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
siaaska 20:56, 04 sie 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Kindzia napisał(a)
I znowu Cię nie ma?

Nic o Kasi nie wiem...

Może jakieś zdjątko wkleisz chociaż???

Pozdrówka


Jestem jestem Tylko fotek brak Może jutro cos popstrykam jak wroce z pracy. Dzisiaj przywitała mnie burza więc nie było nawet jak wyjsc na ogród.
A jest co podziwiać zwłaszcza za płotem Sąsiadka chyba chciała mi poprawic widoki i posiała całe pole słoneczników Cudnie to wygląda jak teraz kwitnie Postaram się jutro pokazać

____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Kindzia 07:42, 05 sie 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
siaaska napisał(a)


Jestem jestem Tylko fotek brak Może jutro cos popstrykam jak wroce z pracy. Dzisiaj przywitała mnie burza więc nie było nawet jak wyjsc na ogród.
A jest co podziwiać zwłaszcza za płotem Sąsiadka chyba chciała mi poprawic widoki i posiała całe pole słoneczników Cudnie to wygląda jak teraz kwitnie Postaram się jutro pokazać


Czyli gdzieś jednak pada deszcz w rejonie...u nas nic.
Widziałam niedawno takie pola słoneczników, w drodze do Chorwacji, ładnie wygląda takie pole kwiatów.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
siaaska 23:16, 05 sie 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549










____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Sebek 23:22, 05 sie 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale cudne to pole słoneczników Ścinasz do wazonu?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
siaaska 23:22, 05 sie 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Jeszcze troszkę aktualnych zdjęć z naszego ogrodu









____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
siaaska 23:27, 05 sie 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549






Hakuro poczochrane

____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
siaaska 23:30, 05 sie 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549








____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
siaaska 23:34, 05 sie 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549








____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Matka 23:36, 05 sie 2015


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ależ się zmieniło-w sensie rozrosłofajnieczyli idzie ok?
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies