Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz mały raj na ziemi :)

siaaska 19:53, 26 lis 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Kindzia napisał(a)
Asiorek! Lanie Ci się należy!!! Tak długo Cię nie było, już myślałam, że nas opuściłaś

Pozdrówka


Oj należy się... Przyznaję się... Opuściłam na jakiś czas ale na zawsze nigdy Gdzie znajdę więcej inspiracji i dobrych rad jak nie tutaj Zawsze miło się wraca. Tylko wątków już tyle że nie wiem gdzie pierwsze zaglądać... Nie wiesz co tam z Kasią (na zielonych też się nie odzywa)...?
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
mira 23:06, 27 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
wracam do tematu nasion werbeny - doczytałam, że powinno się zebrać po pierwszych przymrozkach i przypomniało mi się że Danusia to chyba w grudniu zbierała - czyli u mnie mogę jeszcze zbierać w kolejnym tygodniu bo dopiero od soboty będą przymrozki tak więcej niż w nocy a jest sucho

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
jagoda99 16:33, 01 gru 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Witam Cie Asiu dzieki Tobie dowiedzialam sie ze to cos co mam w donicach to cykasy dziekuje nie mam glowy do nazw zreszta tez i nie przywiozuje wagi zreszta zawsze moge spytac Hanusikolejny sezon ona wie ewszystko
W sklepie w ktorym pracowalam wyrzucono je na kosza myslalam ze mi serce peknie i zabralam do domu aby odratowac
Byly takie malutkie i slabe ale mi sie odplacily tak mysle bo ladnie rosna
Doswiadczylam jedynie ze nie mozna je podlewac czesto ja moje podlewam i to troche 1-2 w miesiacu
Jak stoja na tarasie to trosze jak podlewam ogrodek prysne w zaleznosci od pogody
Moze Twoj ma za mala doniczke bo bardzo sa korzeniaste
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
malgorzata_s... 16:21, 22 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Pola 22:42, 31 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Puk, puk sąsiadeczko, co słychać w planach ogrodowych na nowy sezon...
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
malgorzata_s... 22:04, 27 lip 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Asiu a córki jakieś gdzie?Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
siaaska 09:21, 28 lip 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Pola napisał(a)
Puk, puk sąsiadeczko, co słychać w planach ogrodowych na nowy sezon...


Plany już częsciowo zrealizowane Postaram się pokazać jak najszybciej
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
siaaska 09:23, 28 lip 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Asiu a córki jakieś gdzie?Pozdrawiam


Gosia córkę mam jedną i ma 5 lat wiec za wiele nie pomoze chociaz bardzo chce... Tylko że to wiecej przeszkadzania niz pomocy Teraz Kuba z Natalią mają wakacje u Dziadków. Stąd ja mam czas na Ogrodowisko
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Urszulla 07:57, 30 lip 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Asiu,

Zebrinusa jak chcesz dzielić to raczej późnym latem i jesienią. Zebrinusa ostatnio odcinałam dla sąsiadów nożem piłką, oj się namęczyłam bo rósł na twardym podłożu i resztę musiałam przesadzić. Też lubię jego kwiatostany

Trawy warto mieć, bo są piękne, spektakularne, trwałe.U mnie najładniejszy jest miskant gracimullus. A na skalniak też trawki Ci polecam jako tło innych roślin- u mnie najlepiej się sprawdzają carexy, ale eksperymentuję też z innymi

Berberysa Admirationa też mam ale to bardzo wolno rosnąca odmiana

wiem że czasu nie masz dużo czasu na O. myślę że my wszyscy go wydzieramy z naszego życia - każdy wtedy kiedy może i nie jest to ograniczeniem,ja osobiście oglądam i piszę wtedy kiedy mogę Narazie macham
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kindzia 13:48, 04 sie 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
I znowu Cię nie ma?

Nic o Kasi nie wiem...

Może jakieś zdjątko wkleisz chociaż???

Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies